SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

19:30

Richard Bean

KRUH

Loški oder Škofja Loka

01 sobota

19:30

Goran Vojnović

TAK SI

SiTi Teater BTC, Kreker

DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Mestno gledališče ljubljansko

04 torek

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Mestno gledališče ljubljansko

05 sreda

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Dom kulture Kamnik

06 četrtek

19:30

Vladimir Vladimirovič Majakovski

MISTERIJ BUFFO

SNG Drama Ljubljana

DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

16:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Narodni dom Mežica

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Narodni dom Mežica

07 petek

19:30

Billy van Zandt, Jane Milmore

PAZI, M@IL!

Špas teater

DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

18:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Slovensko narodno gledališče Nova Gorica

08 sobota

19:30

Jordi Galceran

BURUNDANGA

SSG Trst

DNEVI KOMEDIJE

PREDSTAVA ZARADI BOLEZNI ODPADE!

10 ponedeljek

11:15

Thornton Wilder

NAŠE MESTO

Abonma 1. gimnazija v Celju

11 torek

10:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Šolski abonma

12 sreda

11:15

Thornton Wilder

NAŠE MESTO

Abonma 1. gimnazija v Celju

13 četrtek

19:30

George Axelrod

SEDEM LET SKOMIN

Mestno gledališče ljubljansko

DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Dvorana na Češnjici Železniki

14 petek

19:30

Eric Chappell

KRAJA

SNG Nova Gorica

DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

15 sobota

10:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

19:30

Boris Kobal, Branko Završan

PO MOJEM SLOVENCI ...

KUD Pod topoli

ZAKLJUČEK FESTIVALA DNEVI KOMEDIJE IN PODELITEV NAGRAD

Abonma Dnevi komedije in izven

16 nedelja

17:00

Jordi Galceran

BURUNDANGA

SSG Trst

DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

20:00

Richard Bean

KRUH

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

17 ponedeljek

20:00

Richard Bean

KRUH

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

18 torek

20:00

Richard Bean

KRUH

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

19 sreda

20:00

Richard Bean

KRUH

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

20 četrtek

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Cankarjev dom Vrhnika

21 petek

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Kulturno društvo Svoboda Deskle

22 sobota
24 ponedeljek

10:00

Thornton Wilder

NAŠE MESTO

Abonma Gimnazija Celje – Center

20:00

Gregor Luštek, Rosana Hribar

KORAK V DVOJE PO PII IN PINU

Anton Podbevšek Teater Novo mesto

PREDSTAVA ZARADI POŠKODBE V ANSAMBLU ODPADE!

25 torek

11:30

Thornton Wilder

NAŠE MESTO

Abonma Gimnazija Lava Celje

26 sreda

09:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

11:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

27 četrtek

09:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

11:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

20:00

Mike Bartlett

KRČI

Slovensko narodno gledališče Maribor

28 petek

11:00

Neil Simon

GOVORICE

Zaključena predstava

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Krajevna skupnost Primskovo pri Kranju

29 sobota

19:30

Nina Mitrović

SREČANJE

Izven abonmaja

SNG Nova Gorica

31 ponedeljek

11:00

Friedrich Dürrenmatt

FIZIKI

Zaključena predstava

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje