SLG CeljeSLG Celje

mesečni

SLG Celje na gostovanju

Predstave v SLG Celje

07 sobota

10:00

Avtorski projekt

MALA ELI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

12:00

Avtorski projekt

MALA ELI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

17:00

Avtorski projekt

MALA ELI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
10 torek

17:00

Avtorski projekt

MALA ELI

izven

spletni nakup
13 petek

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

Premiera

abonma Premiera in izven

spletni nakup
14 sobota

10:00

Avtorski projekt

MALA ELI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

12:00

Avtorski projekt

MALA ELI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

17:00

Avtorski projekt

MALA ELI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

abonma Sobota večerni in izven

spletni nakup
16 ponedeljek

11:00

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

mladinski abonma

17 torek

11:00

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

mladinski abonma

18 sreda

11:00

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

mladinski abonma

19 četrtek

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

abonma Četrtek večerni in izven

ODPADE

spletni nakup
20 petek

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

abonma Petek večerni in izven

ODPADE

spletni nakup
21 sobota

17:00

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup
23 ponedeljek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

19:30

Rok Vilčnik rokgre

PRAVI HEROJI

Litija

24 torek

11:00

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

mladinski abonma

19:30

Florian Zeller

OČE

izven

spletni nakup
25 sreda

11:00

Kristian Smeds

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

mladinski abonma

12:30

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

mladinski abonma

26 četrtek

11:00

Kristian Smeds

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

mladinski abonma

11:45

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

mladinski abonma

27 petek

09:15

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

11:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

10:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Koper

28 sobota

20:00

Florian Zeller

OČE

Sežana

30 ponedeljek

mesečni

SLG Celje na gostovanju

Predstave v SLG Celje

01 četrtek

09:15

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

02 petek

19:30

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

abonma Dialog in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

spletni nakup
06 torek

11:15

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

zaključena

07 sreda

10:00

Avtorski projekt

JURIŠ

po motivih življenja in dela Karla Destovnika – Kajuha

zaključena

11:15

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

zaključena

08 četrtek

20:00

Koncert skupine Bossa de Novo

CE dur – Celju Dajemo Urbani Ritem

izven

RAZPRODANO

10 sobota

19:30

William Shakespeare

KAR HOČETE

otvoritev festivala Dnevi komedije

SNG Drama Ljubljana

Abonma Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

RAZPRODANO

19:30

Marijan Mirt

HOMO LEPUS SIVE IMBECILIS

otvoritev razstave

Foyer

19:30

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

Delavski dom Trbovlje

12 ponedeljek

19:30

SALTO ANIMATO

Kulturna organizacija NIIT (HR)

izven

spletni nakup
13 torek

19:30

Jelena Kajgo

LUNAPARK

Mestno gledališče ljubljansko

abonma Prvi mali, Srednji, Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

spletni nakup
14 sreda

17:00

Matija Solce, Karel Čapek

ŽIVLJENJE NA PSU

Teatro Matita in MCLU Koper

izven

spletni nakup

19:30

Avtorski projekt

BRAVO ZA KLOVNA

Narodno gledališče Subotica (RS)

izven

spletni nakup

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Kulturni dom Krško

18:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Kulturni dom Krško

15 četrtek

19:30

Sławomir Mrożek

TANGO

SNG Drama Ljubljana

abonma Srednji, Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

RAZPRODANO

16 petek

17:00

PRAKTICIRATI HUMOR

omizje o festivalih komedije, humorja in satire

vstop prost

19:30

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

Slovensko ljudsko gledališče Celje

abonma Prvi mali, Srednji, Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

RAZPRODANO

19:30

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

Avditorij Portorož

17 sobota

20:00

Koncert Bilbi s spremljevalno skupino

CE dur – Celju Dajemo Urbani Ritem

abonma Prvi mali, Drugi mali, Srednji, Veliki in izven

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Kulturni dom Sevnica

19 ponedeljek

17:00

ZA MIZO

pomenek o komedijah in njihovem festivalu

vstop prost

19:30

MALI OTROCI, VELIKI PROBLEMI

Uroš Kuzman in Aleš Novak v sodelovanju s Siti Teatrom BTC

izven

spletni nakup
20 torek

17:00

PREVAJATI SMEH

Osrednja knjižnica Celje

pogovor s prevajalci komedij

vstop prost

19:30

Vladimir Bartol, Simona Hamer

NEKAJ V ZRAKU

Slovensko stalno gledališče Trst

abonma Drugi mali, Srednji, Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

RAZPRODANO

20:00

Florian Zeller

OČE

Dvorana Prve slovenske vlade Ajdovščina

21 sreda

19:30

Joseph Kesselring

ARZENIK IN STARE ČIPKE

Mestno gledališče ljubljansko

abonma Drugi mali, Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

RAZPRODANO

18:30

JURIŠ

po motivih življenja in dela Karla Destovnika – Kajuha

ob Kajuhovi 80. obletnici smrti

vstop prost

Zavod za kulturo Šoštanj

22 četrtek
23 petek

19:30

Nik Škrlec

ZDRAVA PAMET

KUD Dveh in Rumena zavesa, d. o. o.

abonma Prvi mali, Srednji, Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

RAZPRODANO

24 sobota

17:00

STATI SAM

odprti mikrofon delavnice stand-up komedije

Kavarna MCC

vstop prost

19:30

Werner Schwab

PREDSEDNICE

Prešernovo gledališče Kranj

abonma Drugi mali, Srednji, Veliki in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

RAZPRODANO

25 nedelja

17:00

GLEDALIŠKI KLOVN

produkcija intenzivne klovnske delavnice

vstop prost

19:30

Tadej Toš

ABRAHMM

zaključek festivala Dnevi komedije

in podelitev nagrad

abonma Veliki in izven

RAZPRODANO

26 ponedeljek

17:00

ZA MIZO

po festivalu Dnevi komedije

pomenek o komedijah in njihovem festivalu

vstop prost

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

Mestno gledališče ljubljansko

28 sreda

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

Mestno gledališče ljubljansko

29 četrtek