SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

03 torek

10:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

N O V I N A R S K A K O N F E R E N C A OB P R E M I E R I

06 petek

19:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

P R E M I E R A

Abonma Premiera in izven

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

07 sobota

19:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Sobota večerni in izven

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

19:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

SNG Drama Ljubljana

09 ponedeljek
10 torek

11:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

Abonma Srednja zdravstvena šola Celje

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

11 sreda

09:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

Abonma Poslovno-komercialna šola Celje

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

12 četrtek

19:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Četrtek večerni in izven

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

19:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Mestno gledališče Ptuj

13 petek

19:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Petek večerni in izven

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

14 sobota

17:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Sobota popoldanski in izven

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

16 ponedeljek

10:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

17 torek

19:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Torek večerni in izven

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

18 sreda

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

20 petek

19:30

Richard Rodgers, Oscar Hammerstein II, Howard Lindsay, Russel Crouse

MOJE PESMI MOJE SANJE

Režiser Matjaž Pograjc

Delavnica Musiké, Prešernovo gledališče Kranj

(2 uri in 30 minut z enim odmorom)

OTVORITEV FESTIVALA TEKMOVALNI SPORED

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 4,6780

Komedijantka večera: Vesna Pernarčič Žunić

21 sobota

19:30

Jordi Galcerán

GRÖNHOLMOVA METODA

Režiserka Nenni Delmestre

Mestno gledališče Ptuj

(1 uro in 35 minut in nima odmora)

TEKMOVALNI SPORED

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 3,9280

Komedijant večera: Kristijan Ostanek

22 nedelja

17:00

Željko Vukmirica

ZGODOVINA MOJE NEUMNOSTI (POVIJEST MOJE GLUPOSTI)

Željko Vukmirica

Izven abonmaja

SPREMLJEVALNI SPORED

23 ponedeljek

19:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Dom kulture Velenje

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

24 torek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

25 sreda

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

19:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

Zavod za kulturo in promocijo Lendava

26 četrtek

20:00

Richard Bean

EVROFILIJA

Režiser Boris Kobal

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Cankarjev dom na Vrhniki

27 petek

19:30

Branislav Nušić

GOSPA MINISTRICA

Režiser Dušan Jovanović

SNG Nova Gorica in Gledališče Koper

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

TEKMOVALNI SPORED

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 4,200

Komedijantka večera: Saša Pavček

28 sobota

19:30

Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill

SUGAR – NEKATERI SO ZA VROČE

Režiser Stanislav Moša

Mestno gledališče ljubljansko

(2 uri in 20 minut z enim odmorom)

TEKMOVALNI SPORED

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 4,7354

Komedijant/ka večera: Uroš Smolej

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Idrija

02 četrtek
03 petek

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

izven

spletni nakup
06 ponedeljek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

07 torek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

ODPADE

19:30

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

izven

spletni nakup
08 sreda

19:30

Florian Zeller

OČE

izven

spletni nakup
09 četrtek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

20:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

SSG Trst

10 petek

11:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zaključena

20:00

Florian Zeller

OČE

SNG Maribor

11 sobota
13 ponedeljek

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Žalec

11:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Žalec

14 torek
15 sreda

09:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

izven

spletni nakup
16 četrtek

09:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Škofja Loka

17 petek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Škofja Loka

18 sobota
20 ponedeljek

09:15

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

11:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

21 torek

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

abonma Torek večerni in izven

spletni nakup
22 sreda

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

izven

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Idrija

23 četrtek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Slovenj Gradec

24 petek
25 sobota

17:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

izven

spletni nakup
27 ponedeljek

19:30

Jera Ivanc, Žan Papič

NIKOLI NI PREPOZNO

Otvoritev festivala
Kreker, SiTi Teater BTC
abonma Drugi mali, Srednji, Veliki in izven

28 torek

19:30

Charlie Chaplin

VELIKI DIKTATOR

SNG Drama Ljubljana

abonma Veliki in izven