SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

02 torek

10:00

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

N O V I N A R S K A K O N F E R E N C A OB P R E M I E R I

05 petek

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

P R E M I E R A

Abonma Premiera in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

06 sobota

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Sobota večerni in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

08 ponedeljek

12:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

Abonma Srednja ekonomska šola Celje

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

09 torek

12:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

Abonma Gimnazija Celje center

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

10 sreda

11:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

Abonma Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko II

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

11 četrtek

10:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

18:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

Zaključena predstava

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

12 petek

10:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

20:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Izven abonmaja

PREDSTAVA ODPADE!

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

13 sobota

19:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Izven abonmaja

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

15 ponedeljek

11:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma I. gimnazija v Celju I.

(1 uro in 40 minut brez odmora)

16 torek

10:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

12:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

GOML Ljubljana

17 sreda

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

18 četrtek

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Četrtek večerni in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

19 petek

10:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

18:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Izven abonmaja

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

20 sobota

10:00

Vinko Möderndorfer

MIŠI V OPERNI HIŠI

Režiser Vinko Möderndorfer

GOML Ljubljana

Izven abonmaja

17:00

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Sobota popoldanski in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

ODPADE zaradi bolezni v zasedbi! PREDSTAVA BO ODIGRANA 17. JANUARJA 2009!

22 ponedeljek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

23 torek

10:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

13:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

24 sreda

10:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

27 sobota

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

Izven abonmaja

(1 uro in 10 minut brez odmora)

16:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

Izven abonmaja

(1 uro in 10 minut brez odmora)

28 nedelja

16:00

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Izven abonmaja

(1 uro in 20 minut brez odmora)

29 ponedeljek

20:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Izven abonmaja

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

31 sreda

19:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

NOVOLETNA PREDSTAVA IN SILVESTROVANJE

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Idrija

02 četrtek
03 petek

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

izven

spletni nakup
06 ponedeljek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

07 torek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

ODPADE

19:30

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

izven

spletni nakup
08 sreda

19:30

Florian Zeller

OČE

izven

spletni nakup
09 četrtek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

20:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

SSG Trst

10 petek

11:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zaključena

20:00

Florian Zeller

OČE

SNG Maribor

11 sobota
13 ponedeljek

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Žalec

11:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Žalec

14 torek
15 sreda

09:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

izven

spletni nakup
16 četrtek

09:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Škofja Loka

17 petek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Škofja Loka

18 sobota
20 ponedeljek

09:15

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

11:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

21 torek

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

abonma Torek večerni in izven

spletni nakup
22 sreda

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

izven

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Idrija

23 četrtek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Slovenj Gradec

24 petek
25 sobota

17:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

izven

spletni nakup
27 ponedeljek

19:30

Jera Ivanc, Žan Papič

NIKOLI NI PREPOZNO

Otvoritev festivala
Kreker, SiTi Teater BTC
abonma Drugi mali, Srednji, Veliki in izven

28 torek

19:30

Charlie Chaplin

VELIKI DIKTATOR

SNG Drama Ljubljana

abonma Veliki in izven