SLG CeljeSLG Celje

mesečni

SLG Celje na gostovanju

Predstave v SLG Celje

05 ponedeljek

12:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

06 torek

11:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Gimnazija Lava I. in Srednja gradbena šola

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

20:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

Špas teater Mengeš

07 sreda

20:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

Špas teater Mengeš

08 četrtek

20:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

Špas teater Mengeš

09 petek

19:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KC Janeza Trdine Novo mesto

12 ponedeljek
13 torek

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Torek večerni in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

11:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KC Janeza Trdine Novo mesto

18:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KC Janeza Trdine Novo mesto

14 sreda

19:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

JSKD Idrija

15 četrtek

20:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Narodni dom Mežica

16 petek
17 sobota

17:00

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Sobota popoldanski in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

19 ponedeljek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

20 torek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

19:30

Richard Bean

EVROFILIJA

Režiser Boris Kobal

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KRC Hrastnik

21 sreda
22 četrtek

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

23 petek

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Petek večerni in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

24 sobota

19:30

Sergi Belbel

MOBILEC

Režiserka Katarina Vraželić

BDP Beograd

Izven abonmaja

N E Z A M U D I T E!

26 ponedeljek

11:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Gimnazija Lava II.

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

27 torek

11:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma I. gimnazija v Celju I.

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

28 sreda

12:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Sred. šola za elektr. in kem. in Srednja gostinska šola

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

29 četrtek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

mesečni

SLG Celje na gostovanju

Predstave v SLG Celje

10 petek

19:00

Matija Solce

3JA!

Predpremiera za abonente in izven

spletni nakup
11 sobota

19:00

Matija Solce

3JA!

Premiera in izven

13 ponedeljek

12:00

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

mladinski abonma

14 torek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

15 sreda

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

16 četrtek

09:15

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

11:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

17 petek

11:15

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

mladinski abonma

18 sobota

17:00

Tibor Hrs Pandur

PET KRALJEV

abonma Sobota popoldanski in izven

ODPADE

19:30

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

Kulturni dom Šmarje

20 ponedeljek

19:30

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

Dom kulture Kamnik

21 torek
22 sreda

19:00

Matija Solce

3JA!

abonma po posebnem razporedu in izven

RAZPRODANO

23 četrtek

19:00

Matija Solce

3JA!

abonma po posebnem razporedu in izven 

RAZPRODANO

24 petek

11:15

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

mladinski abonma

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Linhartova dvorana, Cankarjev dom Ljubljana

25 sobota

10:00

Erich Kästner

EMIL IN DETEKTIVI

Lutkovno gledališče Ljubljana

Abonmajček dopoldanski 6+ in izven

spletni nakup

17:00

Erich Kästner

EMIL IN DETEKTIVI

Lutkovno gledališče Ljubljana

Abonmajček popoldanski 6+ in izven

spletni nakup
27 ponedeljek

12:00

Matteo Spiazzi

PARADIŽ

mladinski abonma

28 torek

18:00

Tibor Hrs Pandur

PET KRALJEV

abonma Torek večerni in izven

spletni nakup
29 sreda

17:00

Matija Solce

3JA!

abonma Dialog in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

ODPADE

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

30 četrtek

19:30

Thomas Mann

MARIO IN ČARODEJ

Slovensko stalno gledališče Trst

Izbirna predstava za abonente in izven

spletni nakup

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

31 petek