SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

03 sreda

11:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Srednja ekonomska šola Celje

04 četrtek

11:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Srednja ekonomska šola Celje

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Slovenj Gradec

05 petek

11:15

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma I. gimnazija v Celju

06 sobota

10:00

Pavel Polák

JANKO IN METKA

Gostovanje LG Maribor

Abonmajček dopoldanski in izven

17:00

Pavel Polák

JANKO IN METKA

Gostovanje LG Maribor

Abonmajček popoldanski in izven

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

ND Maribor

17:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

ND Maribor

07 nedelja

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Radovljica

08 ponedeljek

11:15

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma I. gimnazija v Celju

09 torek

10:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

11:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma Gimnazija Celje - Center

10 sreda

11:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma Gimnazija Celje - Center

11 četrtek

12:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma ŠCC, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Šentjur

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Portorož

13 sobota

19:30

Gerhart Hauptmann

ROSE BERND

Novo mesto

15 ponedeljek

19:30

Mascara Quartet

KONCERT FADA IN TANGA

Abonma Premiera

Abonma Sobota večerni

Abonma Torek večerni

12:00

Gerhart Hauptmann

ROSE BERND

Novo mesto

19:30

Gerhart Hauptmann

ROSE BERND

Novo mesto

16 torek

19:30

Mascara Quartet

KONCERT FADA IN TANGA

Abonma Četrtek večerni

Abonma Petek večerni

Abonma Sobota popoldanski

19:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Slovenske Konjice

18 četrtek

19:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Vrhnika

19 petek

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Krško

20 sobota
23 torek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

19:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Zaključena predstava

17:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

CD Ljubljana

27 sobota
29 ponedeljek

11:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma ŠCC, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo

30 torek

11:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Gimnazija Celje - Center

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje