SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 petek

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Premiera in izven

PREMIERA

spletni nakup
02 sobota

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Sobota večerni in izven

spletni nakup
03 nedelja

19:30

David Paquet

2:14 h

PROST VSTOP

TA VESELI DAN KULTURE

05 torek

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Torek večerni in izven

spletni nakup

20:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Gostovanje v SNG Nova Gorica

06 sreda

10:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Izven abonmaja

07 četrtek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

18:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Zaključena predstava

08 petek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Petek večerni in izven

spletni nakup
09 sobota

17:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v DK Velenje

11 ponedeljek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v DD Trbovlje

12 torek
13 sreda

10:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

14 četrtek

11:30

Matjaž Zupančič

PESMI ŽIVIH MRTVECEV

Abonma Gimnazija Lava

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

spletni nakup
15 petek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

18:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Izven abonmaja

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v MG Ptuj

16 sobota

10:00

W. A. Mozart

BASTIEN IN BASTIENA

Abonmajček dopoldanski in izven

17:00

W. A. Mozart

BASTIEN IN BASTIENA

Abonmajček popoldanski in izven

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Gostovanje v PG Kranj

18 ponedeljek
19 torek

19:30

Paula Vogel

NAJSTAREJŠA OBRT

Mestno gledališče Ptuj

JESENSKI GLEDALIŠKI TROJČEK

spletni nakup
20 sreda

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

17:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

21 četrtek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

18:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Zaključena predstava

22 petek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

23 sobota

10:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Abonmajček dopoldanski in izven

spletni nakup

17:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Abonmajček popoldanski in izven

spletni nakup
27 sreda

18:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Izven abonmaja

spletni nakup
28 četrtek

18:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Izven abonmaja

PO PREDSTAVI VAS OBIŠČE DEDEK MRAZ

spletni nakup
29 petek

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Izven abonmaja

spletni nakup

19:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v PG Kranj

31 nedelja

19:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Izven abonmaja

SILVESTRSKA PREDSTAVA

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje