SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

03 torek

11:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Mladinski abonma

04 sreda

10:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

05 četrtek

12:00

Stephen Sachs

MEGLICA

Mladinski abonma

06 petek

17:00

Stephen Sachs

MEGLICA

Abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
07 sobota

10:00

Julia Donaldson in Axel Scheffler

ZVERJAŠČEK

Lutkovno gledališče Ljubljana

ABONMAJČEK

spletni nakup

17:00

Julia Donaldson in Axel Scheffler

ZVERJAŠČEK

Lutkovno gledališče Ljubljana

ABONMAJČEK

spletni nakup

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
09 ponedeljek

12:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Mladinski abonma

20:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Zaključena predstava

10 torek

09:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

11:00

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Mladinski abonma

11:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

19:00

Gerhart Hauptmann

ROSE BERND

Murska Sobota

11 sreda

17:00

Stephen Sachs

MEGLICA

Abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
12 četrtek

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Škofja Loka

13 petek

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Škofja Loka

14 sobota
15 nedelja

18:00

Gašper Tič

TRIO

Ekskluzivno gostovanje

Gledališče Koper

spletni nakup

09:30

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Slovensko stalno gledališče Trst

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Slovensko stalno gledališče Trst

16 ponedeljek

09:30

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Slovensko stalno gledališče Trst

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Slovensko stalno gledališče Trst

17 torek
18 sreda

11:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Mladinski abonma

19 četrtek

19:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Abonma po posebnem razporedu in izven

20 petek

19:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Abonma po posebnem razporedu in izven

10:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

SNG Nova Gorica

21 sobota

19:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Šmarje pri Jelšah

23 ponedeljek

19:30

Produkcija Gledališke šole Celje

Zaključena predstava

19:30

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Trbovlje

24 torek

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Zaključena predstava

25 sreda

11:15

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Mladinski abonma

26 četrtek

11:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Mladinski abonma

27 petek

11:15

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Mladinski abonma

28 sobota

17:00

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Jean Giraudoux

ONDINA

SNG Nova Gorica

Izbirna predstava za abonente in izven

BORŠTNIKOV TROJČEK

spletni nakup
30 ponedeljek

09:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

11:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

11:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Mladinski abonma

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Tolmin

31 torek

19:30

Neil Simon

MATILDA, POČAK´!

Ekskluzivno gostovanje

Špas teater

Izven abonmaja

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje