SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Lutkovno gledališče Maribor

11:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Lutkovno gledališče Maribor

03 sobota
05 ponedeljek

12:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma Šolski center Celje

06 torek

11:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Zaključena predstava

19:30

Thornton Wilder

NAŠE MESTO

Mestno gledališče ljubljansko

07 sreda
08 četrtek

11:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma Gimnazija Lava

09 petek

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma Petek večerni in izven

spletni nakup
10 sobota

17:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
11 nedelja

17:00

G. C. Menotti

ZMIKAVTI IN STARA DEVICA

Izven abonmaja

Slovensko komorno glasbeno gledališče v koprodukciji s festivalom Velenje

spletni nakup

12:00

Richard Bean

KRUH

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

19:30

Richard Bean

KRUH

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

12 ponedeljek

12:00

Richard Bean

KRUH

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

19:30

Richard Bean

KRUH

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

13 torek
15 četrtek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

20:00

Thornton Wilder

NAŠE MESTO

SNG Nova Gorica

16 petek

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Kulturni dom Sveti duh

17 sobota

19:30

Avtorski projekt

25.671

Izven abonmaja

Prešernovo gledališče Kranj

spletni nakup

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Postojna

20 torek

11:15

Kobo Abe

PRIJATELJI

SNG Drama Ljubljana

Abonma I. gimnazija v Celju

21 sreda

11:15

Kobo Abe

PRIJATELJI

SNG Drama Ljubljana

Abonma I. gimnazija v Celju

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

22 četrtek

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

23 petek

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

24 sobota

10:00

Ulrich Hub

NA NOETOVI BARKI OB OSMIH

Abonmajček dopoldanski in izven

spletni nakup

17:00

Ulrich Hub

NA NOETOVI BARKI OB OSMIH

Abonmajček popoldanski in izven

spletni nakup

19:30

Richard Bean

KRUH

Linhartova dvorana Radovljica

26 ponedeljek

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

27 torek

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

28 sreda

11:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma Gimnazija Lava

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

29 četrtek

11:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma Ekonomska šola Celje

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

30 petek

11:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma Ekonomska šola Celje

19:30

Yasmina Reza

KAKO POVEŠ, KAR SI ODIGRAL

Prešernovo gledališče Kranj

31 sobota

19:30

Fernando Pessoa

VZGOJA STOIKA

Izven abonmaja

Anton Podbevšek Teater Novo mesto

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje