SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

04 sobota

17:00

Mike Bartlett

KRČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

06 ponedeljek

10:00

Jacqueline Wilson

SKRIVNOSTI

Zaključena predstava

07 torek

11:30

Adam Long, Daniel Singer, Jess Winfield

ZBRANA DELA WILLIAMA SHAKESPEARA (OKRAJŠANO)

Abonma Ekonomska šola Celje

08 sreda

12:00

Neil Simon

GOVORICE

Abonma Šolski center Celje

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Rudniška dvorana Idrija

09 četrtek
11 sobota

17:00

Mike Bartlett

KRČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

12 nedelja

17:00

Niccolò Piccinni

LA CECCHINA ali NIKOGARŠNJA HČI

Izven abonmaja

Koprodukcija Slovenskega komornega glasbenega gledališča, Cankarjevega doma, Akademije za glasbo v Ljubljani, SNG Opera in balet Ljubljana

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Dom kulture Ljutomer

15 sreda

09:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

11:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Kulturni center Ignacija Borštnika Cerklje

16 četrtek

09:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

11:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

17 petek

19:30

Mike Bartlett

KRČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

10:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

SNG Nova Gorica

18 sobota

10:00

Ela Peroci

MUCA COPATARICA

Prešernovo gledališče Kranj

Abonmajček dopoldanski in izven

17:00

Ela Peroci

MUCA COPATARICA

Prešernovo gledališče Kranj

Abonmajček popoldanski in izven

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Dvorana II. slovenskega tabora Žalec

20 ponedeljek

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Dvorana II. slovenskega tabora Žalec

21 torek

17:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zavod za kulturo Rogaška Slatina

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zavod za kulturo Rogaška Slatina

22 sreda

19:00

Mike Bartlett

KRČI

Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana

21:00

Mike Bartlett

KRČI

Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana

24 petek

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Kulturni dom Sv. Duh pri Škofji Loki

25 sobota
27 ponedeljek

09:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

11:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Zaključena predstava

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Delavski dom Trbovlje

28 torek
29 sreda

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Zaključena predstava

19:00

Neil Simon

GOVORICE

Kulturni dom Šmarje

30 četrtek

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje