SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 petek

11:15

Matjaž Zupančič

PADEC EVROPE

Abonma I. gimnazija v Celju

Gostovanje SNG Drame Ljubljana

02 sobota

11:00

Tone Pavček

JURI MURI V AFRIKI

Abonmajček

Gostovanje SNG Drame Maribor

16:00

Tone Pavček

JURI MURI V AFRIKI

Izven abonmaja

Gostovanje SNG Drame Maribor

04 ponedeljek

09:30

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

11:00

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

05 torek

19:30

John Millington Synge

NAJVEČJI FRAJER ZAHODNEGA SVETA

Abonma Torek večerni in izven

06 sreda

11:00

Richard Bean

KRUH

Abonma Gimnazija Celje - Center

17:00

Richard Bean

KRUH

Abonma po posebnem razporedu in izven

07 četrtek

10:00

Richard Bean

KRUH

Abonma Gimnazija Celje - Center

19:30

Aldo Nicolaj

PAROLE, PAROLE ALI NI BILA PETA, BILA JE DEVETA

Gledališče Koper

OTVORITEV FESTIVALA DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

08 petek

11:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Abonma Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

SLG Celje

Abonma Dnevi komedije in izven

09 sobota

19:30

Enrico Luttmann

SEN

PG Kranj

Abonma festival Dnevi komedije in izven

11 ponedeljek

11:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Abonma Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko

12 torek

09:30

Jacqueline Wilson

SKRIVNOSTI

Zaključena predstava

11:00

Jacqueline Wilson

SKRIVNOSTI

Zaključena predstava

13 sreda

11:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Abonma Srednja zdravstvena šola Celje

14 četrtek

19:30

Eduardo de Filippo

FILUMENA MARTURANO

Gledališče Koper, SNG Nova Gorica

Abonma Dnevi komedije in izven

19:30

Lee Hall

KNAPI SLIKARJI

Avditorij Portorož

15 petek

19:30

Bjarni Haukur Thorsson

STAR FOTR

SiTi Teater BTC, Kreker

Abonma Dnevi komedije in izven

10:30

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

SNG Nova Gorica

16 sobota

16:30

George Orwell, Andrej Rozman - Roza

ŽIVALSKA FARMA

LGL

Abonma Dnevi komedije in izven

19:30

George Orwell, Andrej Rozman Roza

ŽIVALSKA FARMA

LGL

Abonma Dnevi komedije in izven

19:30

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Delavski dom Trbovlje

19 torek
20 sreda

11:00

Richard Bean

KRUH

Abonma Gimnazija Celje - Center

19:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Kulturni dom Šmarje pri Jelšah

21 četrtek

19:30

Lope de Vega

VITEZ ČUDES

MGL

Abonma Dnevi komedije in izven

22 petek

19:30

Lado Bizovičar, Jure Karas

SLOVENSKA MUSKA OD A DO Ž

Špas teater

Abonma Dnevi komedije in izven

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

SiTi Teater BTC Ljubljana

23 sobota

19:30

Tadej Toš

SMEHOLOGIJA - STAND UP EDUCTAINMENT

ZAKLJUČEK FESTIVALA DNEVI KOMEDIJE

Abonma Dnevi komedije in izven

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Narodni dom Maribor

24 nedelja
25 ponedeljek

11:15

Richard Bean

KRUH

Abonma Prva Gimnazija v Celju

26 torek

11:15

Richard Bean

KRUH

Abonma Prva gimnazija v Celju

27 sreda

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Izven abonmaja

29 petek

19:30

John Millington Synge

NAJVEČJI FRAJER ZAHODNEGA SVETA

Abonma Petek večerni in izven

30 sobota

17:00

John Millington Synge

NAJVEČJI FRAJER ZAHODNEGA SVETA

Abonma Sobota popoldanski in izven

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje