SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

19:30

Béla Pintér

NAŠE SKRIVNOSTI

Novo mesto

05 torek

19:30

Béla Pintér

NAŠE SKRIVNOSTI

Novo mesto

06 sreda

19:30

Florian Zeller

OČE

Kulturni dom Nova Gorica

08 petek

19:30

Michele Riml

SEKSI PERILO

Gledališče Virovitica

Prijateljsko gostovanje

10:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

SNG Nova Gorica

09 sobota

19:30

Avtorski projekt

MED ZIDOVI

Gllugl Varaždin

Izbirna predstava za abonente in izven

Jesenski gledališki trojček

spletni nakup
12 torek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

Mladinski abonma

20:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Cerklje

14 četrtek

11:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

Mladinski abonma

20:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Ivančna Gorica

15 petek

19:30

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

abonma Petek večerni in izven

spletni nakup

20:00

Florian Zeller

OČE

Drama SNG Maribor

16 sobota

10:00

Oton Župančič

MEHURČKI

Abonmajček dopoldanski

spletni nakup

12:00

Oton Župančič

MEHURČKI

Abonmajček opoldanski

spletni nakup

17:00

Oton Župančič

MEHURČKI

Abonmajček popoldanski

spletni nakup

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

Narodni dom Maribor

17:00

Johanna Spyri

HEIDI

Narodni dom Maribor

17 nedelja
19 torek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

Zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

Zaključena

11:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

Mladinski abonma

20 sreda

11:00

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

Mladinski abonma

17:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

Prešernovo gledališče Kranj

21 četrtek

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

Mladinski abonma

18:00

Johanna Spyri

HEIDI

izven abonmaja

spletni nakup

19:30

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

Slovenj Gradec

22 petek

20:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Deskle

23 sobota

17:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
26 torek

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

Mladinski abonma

27 sreda

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

Mladinski abonma

28 četrtek

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

Mladinski abonma

18:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

izven abonmaja

predpremiera

29 petek

19:30

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

PREMIERA

abonma Premiera in izven

spletni nakup
30 sobota

19:30

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

abonma Sobota večerni in izven

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje