SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Koper

01 četrtek

19:30

Nejc Gazvoda

ČAKALNICA

Otvoritev 27. festivala Dnevi komedije

VELIKI ABONMA

Izven abonmaja

spletni nakup

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Koper

02 petek

19:30

Yasmina Reza

BOG MASAKRA

PRVI MALI ABONMA

SREDNJI ABONMA

VELIKI ABONMA

spletni nakup

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

LG Maribor

11:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

LG Maribor

03 sobota

19:30

Florian Zeller

RESNICA

DRUGI MALI ABONMA

SREDNJI ABONMA

VELIKI ABONMA

spletni nakup
05 ponedeljek

11:15

Marius von Mayenburg

MUČENIK

I. gimnazija v Celju

06 torek

11:30

Marius von Mayenburg

MUČENIK

Gimnazija Lava

07 sreda

11:15

Marius von Mayenburg

MUČENIK

I. gimnazija v Celju

20:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

SNG Nova Gorica

08 četrtek

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

DRUGI MALI ABONMA

SREDNJI ABONMA

VELIKI ABONMA

spletni nakup
09 petek

19:30

Marc Camoletti, Michael Niavarani

(TOTALNO) KATASTROFALNA VEČERJA

DRUGI MALI ABONMA

VELIKI ABONMA

spletni nakup

20:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

SiTi Teater BTC

10 sobota

19:30

Vinko Möderndorfer

TRI ŽENSKE

PRVI MALI ABONMA

SREDNJI ABONMA

VELIKI ABONMA

spletni nakup
13 torek

12:00

Marius von Mayenburg

MUČENIK

Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja

Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

20:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Špas teater

14 sreda
15 četrtek

19:30

Gašper Tič, Davor Herceg

TRAČ

SREDNJI ABONMA

VELIKI ABONMA

spletni nakup

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Žalec

16 petek

19:30

Molière

ŽLAHTNI MEŠČAN

PRVI MALI ABONMA

SREDNJI ABONMA

VELIKI ABONMA

spletni nakup

20:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Špas teater

17 sobota

19:30

Joe Orton

DAN NOROSTI

VELIKI ABONMA

spletni nakup
19 ponedeljek

11:30

Đorđe Lebović in Aleksandar Obrenović

NEBEŠKI ODRED

Gimnazija Lava

Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja

18:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Izven abonmaja

spletni nakup
20 torek

11:00

Đorđe Lebović in Aleksandar Obrenović

NEBEŠKI ODRED

Gimnazija Celje - Center

21 sreda

11:15

Đorđe Lebović in Aleksandar Obrenović

NEBEŠKI ODRED

I. gimnazija v Celju

14:00

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Kamnik

19:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Kamnik

22 četrtek

19:30

Marius von Mayenburg

MUČENIK

HNK Varaždin

23 petek

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Sveti duh pri Škofji Loki

24 sobota

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Radovljica

26 ponedeljek
27 torek

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

SVETOVNI DAN GLEDALIŠČA

20:00

Matjaž Zupančič

PESMI ŽIVIH MRTVECEV

Drama Maribor

28 sreda

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Ptuj

29 četrtek

19:30

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Ptuj

30 petek

09:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

19:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Lendava

31 sobota

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje