SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

02 sobota

11:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Mladinski abonma

04 ponedeljek

10:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

11:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma Gimnazija Celje-Center

06 sreda

10:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

17:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

07 četrtek

11:45

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Abonma I. gimnazija v Celju

17:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Ivančna Gorica

08 petek

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Sv. Duh pri Škofji Loki

09 sobota

17:00

Jure Ivanušič, Marko Vezovišek

OD TIŠINE DO GLASBE

19:30

Jure Ivanušič, Marko Vezovišek

OD TIŠINE DO GLASBE

Abonma Torek večerni, Abonma Četrtek večerni, Abonma Petek večerni in izven

20:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Zaključena predstava

11 ponedeljek

09:30

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Šolski abonma

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Brežice

12 torek

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Rogaška Slatina

13 sreda

20:00

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Cerklje na Gorenjskem

14 četrtek

17:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Mežica

15 petek

19:30

Jure Ivanušič, Marko Vezovišek

OD TIŠINE DO GLASBE

Abonma Premiera, Abonma Sobota večerni in izven

20:00

Richard Bean

KRUH

HNK Varaždin

16 sobota
18 ponedeljek

11:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma Gimnazija Celje – Center

11:30

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Abonma Srednja ekonomska šola Celje

19 torek

11:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma Gimnazija Celje – Center

11:30

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Abonma Srednja ekonomska šola Celje

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Zaključena predstava

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

MGL

20 sreda

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Sevnica

21 četrtek

10:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

22 petek

12:00

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Abonma Šolski center Celje

19:30

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Abonma Petek večerni in izven

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

20:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Špas teater

23 sobota

19:30

Iztok Mlakar

PAŠJON

Gostuje Gledališče Koper v koprodukciji s SNG Nova Gorica

EKSLUZIVNO GOSTOVANJE

25 ponedeljek

10:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

11:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma Gimnazija Celje – Center

20:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Ajdovščina

27 sreda

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Sladki vrh

28 četrtek

11:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma Gimnazija Celje – Center

19:30

Jure Karas

SLOVENSKA LITERATURA OD A DO Ž

Gostuje Špas Teater

EKSKLUZIVNO GOSTOVANJE

spletni nakup
29 petek

11:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma Gimnazija Celje – Center

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

SNG Nova Gorica

15:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

SNG Nova Gorica

30 sobota

19:30

Elaine Murphy

MALI BISER

Gostuje HNK Varaždin

IZBIRNA PREDSTAVA ZA ABONENTE

19:30

Neda R. Bric

NORA GREGOR – SKRITI KONTINENT SPOMINA

Gostuje SNG Nova Gorica v koprodukciji s Slovenskim mladinskim gledališčem Ljubljana, Schauspielhaus Graz (Avstrija), Il Rossetti, Teatro stabile del Friuli Venezia Giulia (Italija)

ZIMSKI GLEDALIŠKI TROJČEK

IZBIRNA PREDSTAVA ZA ABONENTE

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje