SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

08 petek

19:30

P. Dooley in W. Holzman, W. Mastrosimone, D. Auburn, N. Shengold, L. Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Premiera in izven

PREMIERA

spletni nakup
09 sobota

19:30

P. Dooley in W. Holzman, W. Mastrosimone, D. Auburn, N. Shengold, L. Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Sobota večerni in izven

spletni nakup
11 ponedeljek

11:00

P. Dooley in W. Holzman, W. Mastrosimone, D. Auburn, N. Shengold, L. Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Gimnazija Celje - Center

12 torek

19:30

P. Dooley in W. Holzman, W. Mastrosimone, D. Auburn, N. Shengold, L. Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Torek večerni in izven

spletni nakup

20:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

13 sreda

20:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

14 četrtek
15 petek

09:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Izven abonmaja

16:15

Jacqueline Wilson

SKRIVNOSTI

Izven abonmaja

ZADNJIČ NA DOMAČEM ODRU!

spletni nakup
16 sobota

17:00

P. Dooley in W. Holzman, W. Mastrosimone, D. Auburn, N. Shengold, L. Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup
19 torek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Šolski abonma

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

11:15

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

20 sreda

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

11:15

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

17:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

21 četrtek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

11:15

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Kulturni center Janeza Trdine Novo mesto

22 petek
23 sobota

10:00

Isaac B. Singer

KO JE ŠLEMIL ŠEL V VARŠAVO

Lutkovno gledališče Maribor

Abonmajček dopoldanski po posebnem razporedu in izven

17:00

Isaac B. Singer

KO JE ŠLEMIL ŠEL V VARŠAVO

Lutkovno gledališče Maribor

Abonmajček popoldanski po posebnem razporedu in izven

19:30

Mike Bartlett

KRČI

Izven abonmaja

ZADNJIČ NA DOMAČEM ODRU!

spletni nakup

19:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Slovenske Konjice

26 torek

19:30

Richard Bean

KRUH

Dom kulture Kamnik

28 četrtek

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje