SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 torek

11:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma Gimnazija Lava I.

19:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

Režiser Matjaž Latin

Abonma Torek večerni in izven

19:30

Milan Jesih

TRIKO

režiser Luka Martin Škof

SKUP Ptuj

02 sreda

11:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma Gimnazija Lava II.

03 četrtek

11:00

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma I. Gimnazija v Celju I.

19:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma Četrtek večerni in izven

TA VESELI DAN KULTURE – dan odprtih vrat

04 petek

11:00

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma I. Gimnazija v Celju II.

19:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma Petek večerni in izven

05 sobota

17:00

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma Sobota popoldanski in izven

07 ponedeljek

09:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

08 torek

11:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

09 sreda

09:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

11:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

18:30

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

19:30

Simon Bent

ELLING

režiser Andrej Jus

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

Kamnik

10 četrtek
11 petek

11:00

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma Šolski Center Celje

12 sobota

18:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Izven abonmaja

(1 ura in 30 minut brez odmora)

14 ponedeljek

11:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Mladinski abonma

(1 ura in 30 minut brez odmora)

15 torek

19:00

Milan Jesih

TRIKO

režiser Luka Martin Škof

Zaključena predstava

16 sreda

11:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Mladinski abonma

(1 ura in 30 minut brez odmora)

17 četrtek

11:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Mladinski abonma

18 petek

10:00

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

18:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Izven abonmaja

(1 ura in 30 minut brez odmora)

19 sobota

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

režiser Matjaž Latin, Jerko Novak

Izven abonmaja, po predstavi vas bo obiskal DEDEK MRAZ

(1 uro in 10 minut brez odmora)

20 nedelja

18:00

Lara Jankovič, Simona semenič, Zijah A. Sokolović, Simone Berteaut

KOT JAZ

v izvedbi Lare Jankovič

21 ponedeljek

10:00

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Šolski abonma

(1 ura in 30 minut brez odmora)

22 torek

09:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

11:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

23 sreda

10:00

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

13:00

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

24 četrtek

09:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

11:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

(1 ura in 30 minut brez odmora)

29 torek

19:30

Milan Jesih

TRIKO

režiser Luka Martin Škof

Izven abonmaja

30 sreda

19:30

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Izven abonmaja, poslovilna predstava Anice Kumer

(1 ura in 30 minut brez odmora)

31 četrtek

19:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Silvestrska predstava Izven abonmaja

(1 ura in 30 minut brez odmora)

19:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Silvestrska predstava Izven abonmaja

(1 ura in 30 minut brez odmora)

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje