SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

02 ponedeljek

11:30

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Abonma Poslovno-komercialna šola

03 torek

11:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Abonma I. gimnazija v Celju II.

04 sreda

09:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

11:30

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

19:30

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Trbovlje

05 četrtek

20:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Portorož

06 petek

10:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

režiser Matjaž Latin

(1 uro in 10 minut brez odmora)

Koper

07 sobota
09 ponedeljek

10:00

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

10 torek

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

11 sreda

11:30

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja zdravstvena šola

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

režiser Diego de Brea

(1 uro in 40 minut brez odmora)

Drama Ljubljana

12 četrtek

19:30

Simon Bent

ELLING

režiser Andrej Jus

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

Škofja Loka

13 petek

19:30

Simon Bent

ELLING

režiser Andrej Jus

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

Škofja Loka

14 sobota

20:00

Simon Bent

ELLING

režiser Andrej Jus

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

Žalec

16 ponedeljek

20:00

Simon Bent

ELLING

režiser Andrej Jus

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

Žalec

17 torek
18 sreda

10:00

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

19 četrtek

10:00

Milica Piletić

TOM SAWYER IN VRAŽJI POSLI

režiserka Ivana Djilas

Zaključena predstava

19:30

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

ZARADI BOLEZNI V ANSAMBLU PREDSTAVA ODPADE

Ptuj

20 petek
21 sobota

19:30

Milan Jesih

TRIKO

režiser Luka Martin Škof

Izven abonmaja

ZARADI BOLEZNI V ANSAMBLU PREDSTAVA ODPADE

24 torek

10:00

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

N O V I N A R S K A K O N F E R E N C A OB P R E M I E R I

27 petek

19:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

P R E M I E R A

Abonma Premiera in izven

28 sobota

19:30

Bridget O'Connor

ZASTAVE

režiser Matjaž Latin

Abonma Sobota večerni in izven

29 nedelja

19:30

Adaptacija Anđelke Nikolić

O NASILJU

po Shakespearjevem Titu Androniku

režiserka Anđelka Nikolić

Gostovanje Narodnog pozorištva Kikinda
Izven abonmaja

30 ponedeljek

11:00

Joanna Murray-Smith

SAMICA ČLOVEŠKE VRSTE

režiser Dušan Mlakar

Mladinski abonma

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje