SLG CeljeSLG Celje

mesečni

SLG Celje na gostovanju

Predstave v SLG Celje

01 sreda

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Gimnazija Lava I. in Srednja šola za gradbeništvo

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

02 četrtek

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Gimnazija Lava II.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

03 petek

11:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko II.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

19:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Zavod za kulturo in promocijo Lendava

04 sobota
05 nedelja

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

06 ponedeljek

12:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Gimnazija Celje Center

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

08 sreda

10:00

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko I.

12:30

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

09 četrtek

10:00

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

12:30

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

20:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

Avditorij Portorož

10 petek
11 sobota

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

(1 uro in 40 minut brez odmora)

Anton Podbevšek Teater Novo Mesto

16 četrtek
17 petek

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

20:00

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

(1 uro in 40 minut brez odmora)

SNG Maribor

18 sobota
19 nedelja

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

20 ponedeljek

12:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

21 torek

12:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

22 sreda

11:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko I.

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

20:00

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Pliberk

23 četrtek

10:30

Lutz Hübner

BOKSARSKO SRCE

Režiser Samo M. Strelec

GOML Ljubljana

Šolski abonma in izven

12:30

Lutz Hübner

BOKSARSKO SRCE

Režiser Samo M. Strelec

GOML Ljubljana

Šolski abonma in izven

25 sobota

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

mesečni

SLG Celje na gostovanju

Predstave v SLG Celje

02 sobota

17:00

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup
04 ponedeljek

11:00

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

zaključena

05 torek

19:30

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

abonma Torek večerni in izven

spletni nakup
06 sreda

11:15

Florian Zeller

LAŽ

mladinski abonma

07 četrtek

11:15

Florian Zeller

LAŽ

mladinski abonma

08 petek

11:00

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

zaključena

09 sobota

10:00

Andrej Predin

MICA PRI BABICI

Drama SNG Maribor

Abonmajček dopoldanski 3+ in izven

spletni nakup

17:00

Andrej Predin

MICA PRI BABICI

Drama SNG Maribor

Abonmajček popoldanski 3+ in izven

spletni nakup
10 nedelja

19:00

Big band Šentjur

MY WAY

koncert

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Delavski dom Hrastnik

11 ponedeljek
12 torek

11:15

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

mladinski abonma

13 sreda

11:00

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

zaključena

14 četrtek

11:15

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

zaključena

15 petek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

mladinski abonma

16 sobota

10:00

Lyman Frank Baum

ČAROVNIK IZ OZA

SNG Nova Gorica

Abonmajček dopoldanski 6+ in izven

spletni nakup

17:00

Lyman Frank Baum

ČAROVNIK IZ OZA

SNG Nova Gorica

Abonmajček popoldanski 6+ in izven

spletni nakup
19 torek

11:00

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

zaključena

20 sreda

11:00

Avtorski projekt

JURIŠ

po motivih življenja in dela Karla Destovnika – Kajuha

zaključena

21 četrtek

11:00

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

zaključena

22 petek

19:30

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

abonma Dialog in izven

po predstavi pogovor z ustvarjalci

spletni nakup
25 ponedeljek

20:00

Koncert ob materinskem dnevu: Severa Gjurin z zasedbo

CE dur – Celju Dajemo Urbani Ritem

izven

spletni nakup
26 torek

11:15

Jean-Paul Sartre

ZAPRTA VRATA

zaključena

27 sreda

18:00

Vinko Möderndorfer

DRUGA PRETEKLOST

Svetovni dan gledališča

izven

spletni nakup
28 četrtek

18:00

Avtorski projekt

TO JE TEKMA

Premiera

izven

19:00

Avtorski projekt

JURIŠ

54. Teden slovenske drame

PG Kranj

29 petek
30 sobota

11:00

ČAROBNI VONJI S SEVERO GJURIN

Senzorična likovna delavnica od 4 do 14 let

izven

spletni nakup