SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 sreda

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Gimnazija Lava I. in Srednja šola za gradbeništvo

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

02 četrtek

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Gimnazija Lava II.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

03 petek

11:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko II.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

19:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Zavod za kulturo in promocijo Lendava

04 sobota
05 nedelja

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

06 ponedeljek

12:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Gimnazija Celje Center

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

08 sreda

10:00

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko I.

12:30

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

09 četrtek

10:00

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

12:30

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

20:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

Avditorij Portorož

10 petek
11 sobota

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

(1 uro in 40 minut brez odmora)

Anton Podbevšek Teater Novo Mesto

16 četrtek
17 petek

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

20:00

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

(1 uro in 40 minut brez odmora)

SNG Maribor

18 sobota
19 nedelja

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

20 ponedeljek

12:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

21 torek

12:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

22 sreda

11:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko I.

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

20:00

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Pliberk

23 četrtek

10:30

Lutz Hübner

BOKSARSKO SRCE

Režiser Samo M. Strelec

GOML Ljubljana

Šolski abonma in izven

12:30

Lutz Hübner

BOKSARSKO SRCE

Režiser Samo M. Strelec

GOML Ljubljana

Šolski abonma in izven

25 sobota

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Idrija

02 četrtek
03 petek

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

izven

spletni nakup
06 ponedeljek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

07 torek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

ODPADE

19:30

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

izven

spletni nakup
08 sreda

19:30

Florian Zeller

OČE

izven

spletni nakup
09 četrtek

11:00

William Missouri Downs

POGLEJ ME!

zaključena

20:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

SSG Trst

10 petek

11:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zaključena

20:00

Florian Zeller

OČE

SNG Maribor

11 sobota
13 ponedeljek

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zaključena

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Žalec

11:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Žalec

14 torek
15 sreda

09:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

izven

spletni nakup
16 četrtek

09:15

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zaključena

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Škofja Loka

17 petek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Škofja Loka

18 sobota
20 ponedeljek

09:15

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

11:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

21 torek

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

abonma Torek večerni in izven

spletni nakup
22 sreda

19:30

Lev Nikolajevič Tolstoj

OBLAST TEME

izven

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Idrija

23 četrtek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Slovenj Gradec

24 petek
25 sobota

17:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

izven

spletni nakup
27 ponedeljek

19:30

Jera Ivanc, Žan Papič

NIKOLI NI PREPOZNO

Otvoritev festivala
Kreker, SiTi Teater BTC
abonma Drugi mali, Srednji, Veliki in izven

28 torek

19:30

Charlie Chaplin

VELIKI DIKTATOR

SNG Drama Ljubljana

abonma Veliki in izven