SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

19:30

Matjaž Zupančič

PESMI ŽIVIH MRTVECEV

Prešernovo gledališče Kranj

02 četrtek

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Matjaž Zupančič

PESMI ŽIVIH MRTVECEV

Prešernovo gledališče Kranj

03 petek

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Matjaž Zupančič

PESMI ŽIVIH MRTVECEV

Prešernovo gledališče Kranj

04 sobota

10:00

Julia Donaldson, Axel Scheffler

Bi se gnetli na tej metli?

Abonmajček dopoldanski in izven

Gostovanje LG Ljubljana

17:00

Julia Donaldson, Axel Scheffler

Bi se gnetli na tej metli?

Abonmajček popoldanski in izven

Gostovanje LG Ljubljana

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma po posebnem razporedu in izven

05 nedelja

19:30

Slavoj Žižek

Trojno življenje Antigone

Izven abonmaja

Anton Podbevšek Teater in Cankarjev dom

JESENSKI GLEDALIŠKI TROJČEK

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v Sežani

06 ponedeljek
08 sreda

10:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Zaključena predstava

11:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Mladinski abonma

09 četrtek

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Zaključena predstava

11:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Mladinski abonma

10 petek

10:00

Matjaž Zupančič

PESMI ŽIVIH MRTVECEV

Abonma Gimnazije Celje – Center

11:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Mladinski abonma

10:00

Kajetan Kovič in Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v LG Maribor

11:30

Kajetan Kovič in Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v LG Maribor

11 sobota

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v Radovljici

13 ponedeljek

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v SMG Ljubljana

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v SMG Ljubljana

14 torek

19:30

Gerhart Hauptmann

Rose BERND

Gostovanje v MGL

15 sreda

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v SMG Ljubljana

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v SMG Ljubljana

16 četrtek

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje na Vrhniki

17 petek

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v Desklah

18 sobota

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v SMG Ljubljana

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v SMG Ljubljana

20 ponedeljek

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Avtorski projekt Oliverja Frljića

Jazbec v Kerempuhu

Satirično gledališče Kerempuh, Zagreb

JESENSKI GLEDALIŠKI TROJČEK

spletni nakup

18:00

Matjaž Zupančič

PESMI ŽIVIH MRTVECEV

Prešernovo gledališče Kranj

20:00

Stephen Sachs

Meglica

Gostovanje v SNG Drama Maribor

21 torek

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Gostovanje v Ljutomeru

22 sreda
23 četrtek

11:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Abonma Gimnazije Celje - Center

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Gostovanje v Slovenj Gradcu

24 petek

15:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

150. PONOVITEV

Gostovanje v CD Ljubljana

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gostovanje v CD Ljubljana

25 sobota

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Gostovanje v Žalcu

27 ponedeljek

11:00

Simona Hamer (po motivih Prežihovega Voranca)

SAMORASTNIKI

Gostovanje MGL

Šolski abonma

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Gostovanje v Žalcu

28 torek
29 sreda

11:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma Gimnazije Celje - Center

30 četrtek

11:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Abonma Gimnazije Celje - Center

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje