SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 četrtek

12:00

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Abonma Šolski center Celje

02 petek

19:30

Molière

NAMIŠLJENI BOLNIK

MGL

Abonma Dnevi komedije in izven

OTVORITEV FESTIVALA

03 sobota

19:30

Patrick Barlow/John Buchan

39 STOPNIC

Špas teater

Abonma Dnevi komedije in izven

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Narodni dom Maribor

04 nedelja

17:00

Tamara Matevc, Boris Kobal

POSLEDNJI TERMINA(L)TOR

Gledališče Koper

Izven abonmaja

20:00

David Mamet

ROMANCA

Kosovelov dom Sežana

05 ponedeljek
07 sreda

11:00

Jean-Paul Sartre

MUHE

Abonma Srednja zdravstvena šola Celje

08 četrtek

19:30

Jean-Paul Sartre

MUHE

Abonma Četrtek večerni in izven

09 petek

19:30

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

SLG Celje

Abonma Dnevi komedije in izven

19:30

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Mestno gledališče ljubljansko

10 sobota

19:30

Daniel Glattauer

PROTI SEVERNEMU VETRU

PG Kranj, MP Ptuj

Abonma Dnevi komedije in izven

11 nedelja

17:00

Po Franu Milčinskem

BUTALCI

Gledališče Koper

Izven abonmaja

12 ponedeljek

10:30

Po Franu Milčinskem

BUTALCI

Šolski abonma in izven

14 sreda

11:15

Jean-Paul Sartre

MUHE

Abonma I. gimnazija v Celju

19:30

Martin McDonagh

OBDLANJENJE V SPOKANU

PREMIERA

Izven abonmaja

15 četrtek

10:15

Jean-Paul Sartre

MUHE

Abonma I. gimnazija v Celju

19:30

Martin McDonagh

OBDLANJENJE V SPOKANU

Abonma po posebnem razporedu in izven

16 petek

19:30

Vladimir Đurđević

NE STAVI NA ANGLEŽE

Cafe teater

Abonma Dnevi komedije in izven

20:00

Lee Hall

KNAPI SLIKARJI

SNG Nova Gorica

17 sobota

19:30

Iztok Mlakar

SLJEHRNIK

Gledališče Koper in SNG Nova Gorica

Abonma Dnevi komedije in izven

18 nedelja

17:00

Iztok Mlakar

SLJEHRNIK

Gledališče Koper in SNG Nova Gorica

Izven abonmaja

20:00

Anton Pavlovič Čehov

JAZ VAS LJUBIM

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

19 ponedeljek

20:00

Anton Pavlovič Čehov

JAZ VAS LJUBIM

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

20 torek
21 sreda

19:30

Martin McDonagh

OBDLANJENJE V SPOKANU

Abonma po posebnem razporedu in izven

22 četrtek

19:30

Martin McDonagh

OBDLANJENJE V SPOKANU

Abonma po posebnem razporedu in izven

23 petek

19:30

David Mamet

NOVEMBER

SNG Drama Ljubljana

Abonma Dnevi komedije in izven

10:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Gledališče Koper

24 sobota

19:30

Vinko Möderndorfer

NEŽKA SE MOŽI

SNG Drama Ljubljana

Abonma Dnevi komedije in izven

25 nedelja

19:30

MAKS SEKS ŠOP ali Ni meja za pimpepka

Narodni dom Maribor

Abonma Dnevi komedije in izven

ZAKLJUČEK FESTIVALA IN PODELITEV NAGRAD

26 ponedeljek

09:30

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

11:00

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

27 torek

10:00

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

12:00

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

20:00

Anton Pavlovič Čehov

JAZ VAS LJUBIM

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

28 sreda
29 četrtek

10:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Zaključena predstava

20:00

Anton Pavlovič Čehov

JAZ VAS LJUBIM

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

30 petek

19:30

Martin McDonagh

LEPOTNA KRALJICA LEENANA

Prijateljsko gostovanje HNK Varaždin

Izven abonmaja

31 sobota

17:00

Jean-Paul Sartre

MUHE

Abonma Sobota popoldanski in izven

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje