SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

Žalec

11:15

Johanna Spyri

HEIDI

Žalec

07 torek

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

abonma I. gimnazija v Celju

08 sreda

12:30

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

abonma Gimnazija Lava

09 četrtek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

abonma I. gimnazija v Celju

12:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

CD Ljubljana

10 petek

17:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

CD Ljubljana

11 sobota

10:00

Svetlana Makarovič

NETOPIR KAZIMIR

Abonmajček dopoldanski

spletni nakup

12:00

Svetlana Makarovič

NETOPIR KAZIMIR

Abonmajček opoldanski

spletni nakup

17:00

Svetlana Makarovič

NETOPIR KAZIMIR

Abonmajček popoldanski

spletni nakup

19:30

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Hrastnik

13 ponedeljek

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Krško

18:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Krško

14 torek
15 sreda

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

abonma I. gimnazija v Celju

19:30

Florian Zeller

OČE

Kamnik

16 četrtek

20:00

Molière

LJUDOMRZNIK

SNG Nova Gorica

17 petek

19:30

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Portorož

18 sobota

19:30

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Šmarje

20 ponedeljek

12:00

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

abonma ŠCC – SŠ GVO in SŠ SMM

21 torek

11:00

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

abonma ŠCC – SŠ SDL

20:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Ajdovščina

22 sreda

11:15

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

abonma I. gimnazija v Celju

19:30

Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

PG Kranj v koprodukciji z Mini teatrom Ljubljana

Zimski gledališki trojček in izven

spletni nakup
24 petek

11:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Mladinski abonma

19:30

Nikola Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

PREMIERA

izven

19:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Lendava

25 sobota

19:30

Nikola Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma po posebnem razporedu in izven

26 nedelja
27 ponedeljek

11:00

Nikola Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma Gimnazija Celje – Center

28 torek

11:00

Nikola Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma Gimnazija Celje – Center

19:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

zaključena

29 sreda

10:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

12:00

Johanna Spyri

HEIDI

abonma Gimnazija Celje – Center

30 četrtek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:15

Nava Semel

VEČNI OTROK

abonma I. gimnazija v Celju

31 petek

11:15

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

abonma I. gimnazija v Celju

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje