SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 sreda

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Gimnazija Lava I. in Srednja šola za gradbeništvo

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

02 četrtek

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Gimnazija Lava II.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

03 petek

11:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko II.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

19:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Zavod za kulturo in promocijo Lendava

04 sobota
05 nedelja

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

06 ponedeljek

12:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Gimnazija Celje Center

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

08 sreda

10:00

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko I.

12:30

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

09 četrtek

10:00

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

12:30

Tina Kosi

TO TI JE LAJF

Režiser Vito Taufer

Zaključena predstava

20:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

Avditorij Portorož

10 petek
11 sobota

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

(1 uro in 40 minut brez odmora)

Anton Podbevšek Teater Novo Mesto

16 četrtek
17 petek

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

20:00

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

(1 uro in 40 minut brez odmora)

SNG Maribor

18 sobota
19 nedelja

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

20 ponedeljek

12:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

21 torek

12:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja šola za elektrotehniko in kemijo

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

22 sreda

11:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko I.

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

20:00

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Pliberk

23 četrtek

10:30

Lutz Hübner

BOKSARSKO SRCE

Režiser Samo M. Strelec

GOML Ljubljana

Šolski abonma in izven

12:30

Lutz Hübner

BOKSARSKO SRCE

Režiser Samo M. Strelec

GOML Ljubljana

Šolski abonma in izven

25 sobota

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje