SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 torek

19:30

Mike Bartlett

KLINC

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Goran Vojnović

14 DNI

Idrija

03 četrtek

10:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

PG Kranj

05 sobota
08 torek

19:30

Goran Vojnović

14 DNI

predstava ob dnevu žena

izven

spletni nakup
11 petek

09:30

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zakjučena

11:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zakjučena

19:30

Goran Vojnović

14 DNI

abonma Petek večerni in izven

spletni nakup
12 sobota

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Abonmajček po posebnem razporedu

spletni nakup

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

ND Maribor

13 nedelja
15 torek

19:30

Branko Završan in ansambel

BODI GLEDALIŠČE!

Otvoritev festivala DK

Slovensko ljudsko gledališče Celje

abonma 2. mali, Srednji, Veliki in izven

ODPADE

16 sreda

19:30

Matjaž Zupančič

NOVA RASA

SNG Drama Ljubljana

abonma 1. mali, Veliki in izven

spletni nakup
17 četrtek

19:30

Jure Karas

ČUDOVITA

Slovensko stalno gledališče Trst, SiTi Teater BTC

abonma 3. mali, Srednji, Veliki in izven

ODPADE

20:00

Florian Zeller

LAŽ

SSG Trst

18 petek

20:00

Florian Zeller

LAŽ

SSG Trst

19 sobota

19:30

Brina Klampfer, Kaja Blazinšek

PALOMA

Slovensko mladinsko gledališče, AGRFT in društvo KUD

abonma 1. mali, Srednji, Veliki in izven

spletni nakup

16:00

Florian Zeller

LAŽ

SSG Trst

20 nedelja

20:00

Florian Zeller

LAŽ

Gorica

21 ponedeljek

19:30

Po motivih Petronijevega Satirikona

POJEDINA PRI TRIMALHIONU

Slovensko mladinsko gledališče

abonma 2. mali, Veliki in izven

spletni nakup
22 torek

19:30

Rok Vilčnik rokgre

POŠTA

Drama SNG Maribor

abonma 1. mali, Srednji, Veliki in izven

spletni nakup

19:30

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

PG Kranj

23 sreda

19:30

Véronique Olmi

ŠKORPIJON

SNG Drama Ljubljana

abonma 2. mali, Srednji, Veliki in izven

spletni nakup
24 četrtek

19:30

Eugène Labiche

SLAMNIK

Mestno gledališče ljubljansko

abonma 3. mali, Veliki in izven

spletni nakup
25 petek

10:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

19:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

Slovensko ljudsko gledališče Celje

abonma 3. mali, Srednji, Veliki in izven

spletni nakup

16:30

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Gorica

26 sobota

19:30

Tadej Toš

SPET TOŠ

Zaključek festivala DK in podelitev nagrad

abonma Veliki in izven

spletni nakup
28 ponedeljek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

29 torek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

30 sreda

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

31 četrtek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje