SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 petek

18:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

Premiera

izven abonmaja

ODPADE

spletni nakup
02 sobota

17:00

Nava Semel

IN PODGANA SE JE SMEJALA

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
04 ponedeljek

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

05 torek

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

06 sreda

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

11:00

Nava Semel

IN PODGANA SE JE SMEJALA

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

19:30

Rok Vilčnik rokgre

PRAVI HEROJI

Pliberk

07 četrtek

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

18:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

Premiera

izven abonmaja

spletni nakup
08 petek

09:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

19:30

Nava Semel

IN PODGANA SE JE SMEJALA

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
09 sobota

10:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Abonmajček dopoldanski

spletni nakup

12:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Abonmajček opoldanski

spletni nakup

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Abonmajček popoldanski

spletni nakup
11 ponedeljek

09:30

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zakjučena

11:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zakjučena

20:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Sežana

12 torek
13 sreda

17:00

Nava Semel

IN PODGANA SE JE SMEJALA

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup
14 četrtek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

ODPADE

10:30

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

ODPADE

SNG Nova Gorica

16:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

ODPADE

SNG Nova Gorica

16 sobota

19:30

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Velenje

18 ponedeljek

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

Šentjanž Avstrija

20 sreda

12:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Novo mesto

19:30

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Novo mesto

21 četrtek
22 petek

19:30

Nava Semel

IN PODGANA SE JE SMEJALA

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

24 nedelja

19:30

Branko Završan in ansambel

BODI GLEDALIŠČE!

Premiera lanske sezone

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

25 ponedeljek

20:00

Branko Završan in ansambel

BODI GLEDALIŠČE!

Premiera lanske sezone

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
26 torek

19:30

Branko Završan in ansambel

BODI GLEDALIŠČE!

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
27 sreda

19:30

Branko Završan in ansambel

BODI GLEDALIŠČE!

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje