SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 torek

19:30

Ifeyinwa Frederick

CIPE

abonma Torek večerni in izven

spletni nakup

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
02 sreda

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
03 četrtek

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
04 petek

19:30

Ifeyinwa Frederick

CIPE

abonma Petek večerni in izven

spletni nakup
05 sobota

17:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

17:00

Ifeyinwa Frederick

CIPE

abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup
07 ponedeljek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

abonma in izven

spletni nakup
08 torek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

abonma in izven

spletni nakup
10 četrtek

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

Premiera

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
11 petek

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

Premiera

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
12 sobota

19:30

Florian Zeller

LAŽ

abonma in izven

spletni nakup
15 torek

19:30

KONCERT

zaključeno

16 sreda

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
18 petek

19:30

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

abonma in izven

spletni nakup

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

20:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Kropa

19 sobota

20:00

Johnna Adams

GORAZDOV VOZEL

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

21:00

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

Festival Borštnikovo srečanje

Tekmovalni program

Maribor

21 ponedeljek
22 torek

20:00

Iztok Mlakar

TUTOŠOMATO

SNG Nova Gorica, Gledališče Koper

Otvoritev festivala

izven abonmaja

spletni nakup
23 sreda

20:00

Po motivih Liv Strömquist

ŽIVELA VULVA!

Zavod Imaginarni, Mini teater

izven abonmaja

spletni nakup
24 četrtek

20:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Gledališče Celje

izven abonmaja

spletni nakup

18:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

Nova Gorica

27 nedelja

20:00

Andrej Rozman Roza

OBUTI MAČEK

Slovensko mladinsko gledališče

izven abonmaja

ODPADE

spletni nakup
29 torek

20:00

Tamara Damjanović po motivih filma

POPOLNI TUJCI

Drama SNG Maribor

izven abonmaja

spletni nakup
30 sreda

20:00

TADEJ TOŠ V ŽIVO

Zaključek festivala in podelitev nagrad

izven abonmaja

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje