SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 četrtek

17:00

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
02 petek

17:00

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

Premiera

spletni nakup

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
03 sobota

17:00

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPOVEDANO

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPOVEDANO

19:30

Florian Zeller

LAŽ

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
06 torek

19:30

Florian Zeller

LAŽ

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
07 sreda

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
08 četrtek

17:00

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
09 petek

17:00

Florian Zeller

LAŽ

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
10 sobota

10:00

Johanna Spyri

HEIDI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

12:00

Johanna Spyri

HEIDI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

17:00

Johanna Spyri

HEIDI

Abonmajček po posebnem razporedu in izven

11 nedelja

17:00

Varja Hrvatin

VSE SE JE ZAČELO Z GOLAŽEM IZ ZAJČKOV

Kulturno umetniško društvo Krik

Izbirna predstava za abonente in izven

19:30

Varja Hrvatin

VSE SE JE ZAČELO Z GOLAŽEM IZ ZAJČKOV

Kulturno umetniško društvo Krik

Izbirna predstava za abonente in izven

14 sreda

11:00

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

mladinski abonma

15 četrtek

19:30

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
16 petek

11:00

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

mladinski abonma

ODPADE

17 sobota

17:00

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup

19:30

Rok Vilčnik - rokgre

VEČJA OD VSEH

PG Kranj

Izbirna predstava za abonente in izven

ODPADE

spletni nakup

17:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

ODPADE

Kranj

20:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

ODPADE

Kranj

19 ponedeljek

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup

20:00

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

Festival Borštnikovo srečanje

Tekmovalni program

ODPADE

20 torek

17:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

ODPADE

Kranj

20:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

ODPADE

Kranj

21 sreda

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

zaključena

ODPADE

17:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

ODPADE

Medvode

20:00

Nava Semel

VEČNI OTROK

ODPADE

Medvode

22 četrtek

19:30

Lutz Hübner

MARJETKA, STR. 89

izven abonmaja

ODPADE

spletni nakup
23 petek

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Premiera

ODPADE

24 sobota

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Premiera

ODPADE

26 ponedeljek

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

izven abonmaja

ODPADE

spletni nakup
27 torek

17:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

izven abonmaja

ODPADE

spletni nakup
28 sreda

17:00

Florian Zeller

LAŽ

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup

19:30

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

ODPADE

Pliberk

29 četrtek
30 petek

17:00

Florian Zeller

LAŽ

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

LAŽ

abonma po posebnem razporedu in izven

ODPADE

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje