SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

10:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Koper

01 sobota

10:00

Maja Aduša Vidmar

MODRO PIŠČE

Abonmajček dopoldanski

spletni nakup

12:00

Maja Aduša Vidmar

MODRO PIŠČE

Abonmajček opoldanski

spletni nakup

17:00

Maja Aduša Vidmar

MODRO PIŠČE

Abonmajček popoldanski

spletni nakup
03 ponedeljek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

50. ponovitev

zaključena

04 torek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

05 sreda

11:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

zaključena

06 četrtek

11:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

zaključena

19:30

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

20:00

Goran Vojnović

RAJZEFIBER

Satirično gledališče Kerempuh Zagreb

07 petek
08 sobota

19:30

Florian Zeller

OČE

izven abonmaja

spletni nakup
10 ponedeljek

12:30

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

Gimnazija Lava

19:30

Katja Perat

MAZOHISTKA

Anton Podbevšek Teater

Zimski gledališki trojček

izbirna predstava za abonente in izven

spletni nakup
11 torek

11:15

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

abonma I. gimnazija v Celju

12:30

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma Gimnazija Lava

12 sreda

11:00

Iza Strehar

VSAK GLAS ŠTEJE

zaključena

12:30

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma Gimnazija Lava

13 četrtek

12:00

Johanna Spyri

HEIDI

zaključena

14 petek

10:30

Johanna Spyri

HEIDI

Šolski abonma

16 nedelja

19:30

Boštjan Videmšek

ROKOVA MODRINA

Slovensko mladinsko gledališče

Zimski gledališki trojček

izbirna predstava za abonente in izven

spletni nakup
17 ponedeljek

11:00

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma Gimnazija Celje – Center

18 torek

11:00

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma Gimnazija Celje – Center

19 sreda

11:00

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma Gimnazija Celje – Center

20 četrtek

12:00

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma ŠCC - SŠ SMM

21 petek

12:00

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

PLAŠČ

abonma ŠCC - SŠ SMM

19:30

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

Premiera

abonma Premiera in izven

spletni nakup
22 sobota

19:30

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

abonma Sobota večerni in izven

spletni nakup
25 torek

19:30

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

abonma Torek večerni in izven

spletni nakup
26 sreda

18:00

Johanna Spyri

HEIDI

izven abonmaja

spletni nakup

19:30

Florian Zeller

OČE

PG Kranj

27 četrtek
28 petek

19:30

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

abonma Petek večerni in izven

spletni nakup
29 sobota

17:00

Sofi Oksanen

OČIŠČENJE

abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje