SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 sobota

19:30

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Abonma Sobota večerni in izven

spletni nakup
03 ponedeljek

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Izven abonmaja

19:30

Hugo Von Hoffmansthal

SLEHERNIK

Gledališče Virovitica

TA VESELI DAN KULTURE 2018

VSTOP PROST

spletni nakup
04 torek

12:00

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Abonma Šolski center Celje - Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije

05 sreda

09:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

12:30

Florian Zeller

OČE

Abonma Šolski center Celje - Gimnazija Lava

19:30

Marius von Mayenburg

MUČENIK

Kamnik

06 četrtek
07 petek

11:00

Nebojša Pop-Tasić, Po motivih romana Aleksandra Sergejeviča Puškina Jevgenij Onjegin

ONJEGIN

Abonma Gimnazija Celje - Center

12:30

Florian Zeller

OČE

Abonma Šolski center Celje - Gimnazija Lava

19:30

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Abonma Petek večerni in izven

08 sobota

17:00

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup

19:30

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Šmarje pri Jelšah

10 ponedeljek

09:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

12:30

Florian Zeller

OČE

Abonma Šolski center Celje - Gimnazija Lava

11 torek

19:30

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Abonma Torek večerni in izven

spletni nakup
12 sreda

11:15

Nebojša Pop-Tasić, Po motivih romana Aleksandra Sergejeviča Puškina Jevgenij Onjegin

ONJEGIN

Abonma I. gimnazija v Celju

12:30

Florian Zeller

OČE

Abonma Šolski center Celje - Gimnazija Lava

13 četrtek

19:30

14 petek

11:15

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Abonma I. gimnazija v Celju

10:30

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Koper

15 sobota
16 nedelja

19:30

Boštjan Videmšek

EMIL ZATOPEK: LAU(F)STORY

AP Teater Novo mesto in Univerza v Ljubljani, Fakulteta za šport

JESENSKI GLEDALIŠKI TROJČEK

Izbirna predstava za abonente in izven

spletni nakup

19:00

Florian Zeller

OČE

Božični festival

Sankt Peterburg

17 ponedeljek

09:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

18 torek

09:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

19 sreda

09:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

17:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Zaključena predstava

spletni nakup
20 četrtek

09:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

17:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Zaključena predstava

21 petek

09:30

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

11:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Izven abonmaja

20:00

Kristof Magnusson

MOŠKI BRLOG

Cerknica

22 sobota

10:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Abonmajček dopoldanski in izven

spletni nakup

17:00

Astrid Lindgren

ERAZEM IN POTEPUH

Abonmajček popoldanski in izven

spletni nakup
27 četrtek

17:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Po predstavi vas obišče Dedek Mraz

spletni nakup

17:00

Svetlana Makarovič

KOSOVIRJA NA LETEČI ŽLICI

Velenje

28 petek
29 sobota

17:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

spletni nakup
31 ponedeljek

19:00

Boris Kobal

PROFESIONALCI ESPE

Silvestrska predstava

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje