SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

19:30

Gerhart Hauptmann

ROSE BERND

Cankarjev dom Ljubljana

01 sobota

10:00

Ravil Sultanov in Nataša Sultanova

LUNA NA CESTI

Abonmajček Sobota dopoldanski

17:00

Ravil Sultanov in Nataša Sultanova

LUNA NA CESTI

Abonmajček Sobota popoldanski

20:00

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Sežana

03 ponedeljek

10:30

Ravil Sultanov in Nataša Sultanova

LUNA NA CESTI

Šolski abonma

19:30

Yasmina Reza

BOG MASAKRA

Spomladanski gledališki trojček

Izbirna predstava za abonente

spletni nakup
04 torek

12:00

William Shakespeare

ROMEO IN JULIJA

Mladinski abonma

ŠCC - Strojna in Gradbena

06 četrtek

11:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

07 petek

12:00

William Shakespeare

ROMEO IN JULIJA

Mladinski abonma

ŠCC - Elektrokemija

10:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Drama SNG Maribor

11:30

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Drama SNG Maribor

08 sobota
10 ponedeljek

11:30

William Shakespeare

ROMEO IN JULIJA

Mladinski abonma

Gimnazija Lava

11 torek

11:00

William Shakespeare

ROMEO IN JULIJA

Zaključena predstava

12 sreda

11:15

William Shakespeare

ROMEO IN JULIJA

Zaključena predstava

13 četrtek

10:00

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Mladinski abonma

I. gimnazija v Celju

12:00

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Mladinski abonma

I. gimnazija v Celju

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Varaždin

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Narodni dom Maribor

14 petek
15 sobota

19:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Abonma po posebnem razporedu in izven

19 sreda

09:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

11:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

12:00

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Mladinski abonma

ŠCC - Elektrokemija

19:30

Milan Ogrizović

HASANAGINICA

Umetniška organizacija GLLUGL

Poletni gledališki trojček

spletni nakup
20 četrtek

09:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

11:00

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Mladinski abonma

Gimnazija Celje Center

11:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

17:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

SNG Drama Ljubljana

21 petek

11:15

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

ŠCC - Elektrokemija

19:30

Henrik Ibsen

NORA ALI HIŠA ZA LUTKE

Abonma po posebnem razporedu in izven

11:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

SNG Drama Ljubljana

22 sobota

17:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Narodni dom Maribor

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Narodni dom Maribor

23 nedelja

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Narodni dom Maribor

24 ponedeljek

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Narodni dom Maribor

25 torek

14:00

William Shakespeare

ROMEO IN JULIJA

Kamnik

26 sreda

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje