SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 sobota

17:00

Stephen Sachs

MEGLICA

Abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
03 ponedeljek

09:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

11:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

04 torek

09:30

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

11:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

06 četrtek

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Abonma Četrtek večerni in izven

PREDPREMIERA

spletni nakup
07 petek

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

PREMIERA

spletni nakup
08 sobota

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Abonma Sobota večerni in izven

spletni nakup
10 ponedeljek

17:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Izven abonmaja

spletni nakup
11 torek

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Abonma Torek večerni in izven

spletni nakup

19:00

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Murska Sobota

12 sreda
13 četrtek

19:30

Avtorski projekt

UČENE ŽENSKE PO MOTIVIH MOLIÈROVIH UČENIH ŽENSK

Izven abonmaja

BORŠTNIKOV TROJČEK

Izbirna predstava za abonente SLG Celje

spletni nakup
14 petek

18:00

PRODUKCIJA GLEDALIŠKE ŠOLE

Zaključena predstava

20:00

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Izola

15 sobota

10:00

Katalena

ENCI BENCI KATALENCI

Abonmajček dopoldanski in izven

spletni nakup

17:00

Katalena

ENCI BENCI KATALENCI

Abonmajček popoldanski in izven

spletni nakup

17:00

Stephen Sachs

MEGLICA

spletni nakup

20:30

Avtorski projekt

UČENE ŽENSKE PO MOTIVIH MOLIÈROVIH UČENIH ŽENSK

FESTIVAL BORŠTNIKOVO SREČANJE

tekmovalni program

Maribor

17 ponedeljek
19 sreda

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

PG Kranj

20 četrtek

19:30

Thomas Bernhard

PRED UPOKOJITVIJO

Izven abonmaja

BORŠTNIKOV TROJČEK

Izbirna predstava za abonente SLG Celje

spletni nakup

19:30

Gerthart Hauptmann

ROSE BERND

PG Kranj

21 petek

20:30

Gerthart Hauptmann

ROSE BERND

FESTIVAL BORŠTNIKOVO SREČANJE

tekmovalni program

Maribor

22 sobota

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

Abonma po posebnem razporedu in izven

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Šmarje

24 ponedeljek

19:30

Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Brežice

25 torek

19:30

Stephen Sachs

MEGLICA

spletni nakup
26 sreda

10:00

Roald Dahl in David Wood

JAKEC IN BRESKEV VELIKANKA

Zaključena predstava

20:00

Stephen Sachs

MEGLICA

Zrenjanin

28 petek

20:00

Stephen Sachs

MEGLICA

Kikinda

29 sobota

17:00

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje