SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

17:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

SNG Drama Ljubljana

01 petek

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

SNG Drama Ljubljana

02 sobota

19:30

Rok Vilčnik

SAMOHRANILEC

SPOMLADANSKI GLEDALIŠKI TROJČEK

spletni nakup
03 nedelja

19:30

Goran Vojnović

TAK SI

SiTi Teater BTC

spletni nakup
04 ponedeljek

11:30

Paul Dooley in Winnie Holzman, William Mastrosimone, David Auburn, Nina Shengold, Lauren Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Mladinski abonma

Ekonomska šola Celje

05 torek

12:00

Richard Bean

KRUH

Mladinski abonma

Šolski center Celje (SŠGVO)

20:00

Avtorski projekt

UČENE ŽENSKE PO MOTIVIH MOLIÈROVIH UČENIH ŽENSK

Prešernovo gledališče Kranj

Teden slovenske drame

06 sreda
07 četrtek

19:30

Harold Pinter

VAROVANO OBMOČJE

Abonma Četrtek večerni in izven

spletni nakup
08 petek

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Izven abonmaja

SPOMLADANSKI GLEDALIŠKI TROJČEK

spletni nakup

10:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Drama SNG Maribor

11:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Drama SNG Maribor

09 sobota

10:00

Johnatan Swift

GULIVERJEVA POTOVANJA

Drama SNG Maribor

Abonmajček

spletni nakup

17:00

Johnatan Swift

GULIVERJEVA POTOVANJA

Drama SNG Maribor

Abonmajček

spletni nakup
11 ponedeljek

11:00

Johnatan Swift

GULIVERJEVA POTOVANJA

Drama SNG Maribor

Šolski abonma

20:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Tolmin

12 torek

20:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Koper

14 četrtek
15 petek

19:30

16 sobota

17:00

18 ponedeljek

09:30

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

19 torek

09:30

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

20 sreda

00:00

Gerhart Hauptmann

ROSE BERND

Abonma Sobota popoldanski in izven

22 petek

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje