SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 torek

11:30

Paul Dooley in Winnie Holzman, William Mastrosimone, David Auburn, Nina Shengold, Lauren Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Gimnazija Lava

02 sreda

12:00

Paul Dooley in Winnie Holzman, William Mastrosimone, David Auburn, Nina Shengold, Lauren Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Šolski center Celje SŠSMM in SŠKER

03 četrtek

11:15

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Abonma Prva gimnazija v Celju

19:30

Gašper Tič

TRIO - OTVORITEV FESTIVALA DNEVI KOMEDIJE

Gledališče Koper

Prvi mali abonma, Srednji abonma, Veliki abonma in izven

spletni nakup
04 petek

11:15

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Abonma Prva gimnazija v Celju

19:30

Erlend Loe

DVIJAK

SiTi Teater BTC in Kreker

Srednji abonma, Veliki abonma in izven

spletni nakup

20:00

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

SiTi Teater BTC

05 sobota

19:30

Molière

TARTUFFE

SNG Nova Gorica

Drugi mali abonma, Veliki abonma in izven

spletni nakup
07 ponedeljek

11:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Abonma Ekomska šola Celje

08 torek

11:00

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko Celje

19:30

09 sreda

09:30

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Zaključena predstava

10 četrtek

19:30

Daniel Glattauer

ČUDEŽNA TERAPIJA

MGL

Prvi mali abonma, Srednji abonma, Veliki abonma in izven

spletni nakup

20:00

Avtorski projekt

UČENE ŽENSKE PO MOTIVIH MOLIÈROVIH UČENIH ŽENSK

Drama SNG Maribor

11 petek

19:30

Josif Brodski

DEMOKRACIJA!

SNG Drama Ljubljana

Drugi mali abonma, Veliki abonma in izven

spletni nakup

20:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Deskle

12 sobota

19:30

Iztok Mlakar

PAŠJON

SNG Nova Gorica in Gledališe Koper

Srednji abonma, Veliki abonma in izven

spletni nakup
14 ponedeljek

10:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

15 torek

10:00

Harold Pinter

VAROVANO OBMOČJE

Abonma Gimnazija Celje - Center

16 sreda

10:00

Harold Pinter

VAROVANO OBMOČJE

Abonma Gimnazija Celje - Center

17 četrtek

19:30

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

SLG Celje

Prvi mali abonma, Srednji abonma, Veliki abonma in izven

spletni nakup

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS LOČI

Velenje

18 petek

19:30

Erik Gedeon

VEČNO MLADI

Drama SNG Maribor

Drugi mali abonma, Srednji abonma Veliki abonma in izven

spletni nakup
19 sobota

19:30

11:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Narodni dom Maribor

17:00

Svetlana Makarovič

PEKARNA MIŠMAŠ

Narodni dom Maribor

20 nedelja
21 ponedeljek
22 torek

11:15

Paul Dooley in Winnie Holzman, William Mastrosimone, David Auburn, Nina Shengold, Lauren Wilson

IZGUBLJENE LJUBEZNI

Abonma Prva gimnazija v Celju in Šolski center Celje SŠGVO

19:30

23 sreda

10:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

19:30

Vinko Möderndorfer

NOSTALGIČNA KOMEDIJA

Slovenske Konjice

24 četrtek

19:00

Richard Bean

KRUH

Lendava

25 petek

17:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Cankarjev dom

26 sobota
29 torek

10:00

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Zaključena predstava

19:30

Michele Riml

DOKLER NAJU SEKS NE LOČI

Abonma po posebnem razporedu in izven

30 sreda

11:00

Harold Pinter

VAROVANO OBMOČJE

Zaključena predstava

10:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Lutkovno gledališče Ljubljana

17:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Lutkovno gledališče Ljubljana

31 četrtek

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje