SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 sreda

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

02 četrtek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

19:30

Adam Long, Daniel Singer, Jess Winfield

ZBRANA DELA WILLIAMA SHAKESPEARA (OKRAJŠANO)

Avditorij Portorož

03 petek

19:30

Norman Allen

ZADNJI PLES NIŽINSKEGA

Izven abonmaja

Slovensko mladinsko gledališče

04 sobota

10:00

Isaac B. Singer

KO JE ŠLEMIL ŠEL V VARŠAVO

Lutkovno gledališče Maribor

Abonmajček dopoldanski po posebnem razporedu, izven

17:00

Isaac B. Singer

KO JE ŠLEMIL ŠEL V VARŠAVO

Lutkovno gledališče Maribor

Abonmajček popoldanski po posebnem razporedu in izven

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma po posebnem razporedu in izven

07 torek

11:00

Jaka Andrej Vojevec, Simona Hamer in Klemen Janežič

ROBINSON

Lutkovno gledališče Ljubljana

Abonma Gimnazija Celje - Center

08 sreda

11:00

Jaka Andrej Vojevec, Simona Hamer in Klemen Janežič

ROBINSON

Lutkovno gledališče Ljubljana

Abonma Gimnazija Celje - Center

17:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma po posebnem razporedu in izven

09 četrtek

12:00

Luka Martin Škof, Blaž Rejec

VEŠ, POET, SVOJ DOLG?

Abonma Šolski center Celje, Ekonomska šola Celje in Zdravstvena šola Celje

20:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Narodni dom Maribor

10 petek

19:30

Olja Lozica

GOSTIJA

Izven abonmaja

HNK Varaždin

20:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Narodni dom Maribor

11 sobota
13 ponedeljek

11:15

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma I. gimnazija v Celju

20:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

14 torek

20:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Franca Bernika Domžale

15 sreda

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Levstikov dom Velike Lašče

16 četrtek
17 petek

11:15

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma I. gimnazija v Celju

20:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Narodni dom Maribor

20 ponedeljek

19:30

Edward Albee

KDO SE BOJI VIRGINIJE WOOLF?

Gledališče Koper

Izven abonmaja

20:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Narodni dom Maribor

21 torek
22 sreda

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

23 četrtek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

24 petek

19:30

Luka Martin Škof, Blaž Rejec

VEŠ, POET, SVOJ DOLG?

Abonma Petek večerni in izven

spletni nakup
25 sobota

17:00

Luka Martin Škof, Blaž Rejec

VEŠ, POET, SVOJ DOLG?

Abonma Sobota popoldanski in izven

spletni nakup

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje