SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

02 ponedeljek

11:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Zaključena predstava

10:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Slovensko stalno gledališče Trst

11:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Slovensko stalno gledališče Trst

03 torek

10:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Slovensko stalno gledališče Trst

04 sreda

20:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Slovensko stalno gledališče Trst

05 četrtek

19:30

Jera Ivanc

PREVARE

MGL

Abonma Prvi mali, Abonma Srednji, Abonma Veliki in izven

spletni nakup
06 petek

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

SLG Celje

Abonma Srednji, Abonma Veliki in izven

spletni nakup

19:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Zavod za kulturo in promocijo Lendava

07 sobota

19:30

Miha Nemec, Nejc Valenti

HOTEL MODRA OPICA

SNG Drama Ljubljana, MG Ptuj

Abonma Drugi mali, Abonma Veliki in izven

spletni nakup
10 torek

11:15

Luka Martin Škof, Blaž Rejec

VEŠ, POET, SVOJ DOLG?

Abonma I. gimnazija v Celju

11 sreda

11:15

Luka Martin Škof, Blaž Rejec

VEŠ, POET, SVOJ DOLG?

Abonma I. gimnazija v Celju

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Delavski dom Zagorje

12 četrtek

19:30

Tijana Zinajić, Barbara Medvešček, Vesna Pernarčič, Vesna Slapar, Mojca Fatur, Ana Urbanc

MAME

Kreker in SiTi Teater BTC

Abonma Srednji, Abonma Veliki in izven

spletni nakup
13 petek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

19:30

Mare Bulc

VSE O IVANU

Gledališče Koper

Abonma Prvi mali, Abonma Veliki in izven

spletni nakup
14 sobota

19:30

Jure Ivanušič, Marko Vezovišek

OD TIŠINE DO GLASBE

Abonma Drugi mali, Abonma Srednji, Abonma Veliki in izven

ZAKLJUČEK FESTIVALA IN PODELITEV NAGRAD

spletni nakup

17:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Narodni dom Maribor

20:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Narodni dom Maribor

15 nedelja
16 ponedeljek

10:00

Jacqueline Wilson

SKRIVNOSTI

Zaključena predstava

17 torek

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma po posebnem razporedu in izven

18 sreda

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma po posebnem razporedu in izven

19 četrtek

17:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Šentjur

20 petek

19:30

Nika Bezeljak, Nina Šorak

ZAKAJ (N)IMAM OTROK(E)

Kulturno - umetniško društvo Moment

Abonenti SLG Celje si lahko predstavo ogledajo brezplačno.

11:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

SNG Nova Gorica

21 sobota
23 ponedeljek

11:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Zaključena predstava

10:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Gledališče Park Murska Sobota

24 torek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Gledališče Park Murska Sobota

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Gledališče Park Murska Sobota

25 sreda

10:30

Erich Kästner

EMIL IN DETEKTIVI

Lutkovno gledališče Ljubljana

Šolski abonma

26 četrtek

19:30

Luka Martin Škof, Blaž Rejec

VEŠ, POET, SVOJ DOLG?

Abonma Četrtek večerni in izven

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Dom kulture Velenje

27 petek
28 sobota

10:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

SLG Celje

Abonmajček dopoldanski in izven

17:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

SLG Celje

Abonmajček popoldanski in izven

30 ponedeljek

12:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma Šolski center Celje

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma po posebnem razporedu in izven

31 torek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje