SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 ponedeljek

11:00

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Zaključena predstava

02 torek

18:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Zaključena predstava

03 sreda

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

19:30

Milena Depolo, Boban Skerlić

TRPEČE

Gostovanje Beogradskega dramskega pozorišta

TA VESELI DAN KULTURE 2014

Izven abonmaja, VSTOP PROST

Otvoritev razstave Stanislavski

19:30

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Kulturni dom Šmarje pri Jelšah

04 četrtek
05 petek

09:30

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Izven abonmaja

11:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Izven abonmaja

50. ponovitev

06 sobota

17:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma Sobota popoldanski in izven

08 ponedeljek

11:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma Gimnazija Celje Center

09 torek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma Torek večerni in izven

10 sreda

11:15

Sławomir Mrožek

POLICAJI

Abonma I. gimnazija v Celju

11 četrtek

19:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Zaključena predstava

12 petek

18:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Izven abonmaja

20:00

Richard Bean

KRUH

Kulturni dom Deskle

13 sobota

19:30

Maja Haderlap

ANGEL POZABE

Gostovanje SNG Drame Ljubljana

Predstava bo uprizorjena s publiko na odru, brez sedežnega reda

15 ponedeljek

11:30

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Abonma Gimnazija Lava

16 torek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

17:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

Po predstavi vas bo obiskal dedek Mraz.

17 sreda

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Zaključena predstava

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

18 četrtek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

10:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Cankarjev dom Ljubljana

19 petek

19:30

LAIBACH

Glasbeni koncert

spletni nakup

22:00

LAIBACH

Glasbeni koncert

spletni nakup

18:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Cankarjev dom Ljubljana

20 sobota

10:00

Jaka Ivanc

MALI MEDO

Gledališče Koper

Abonmajček dopoldanski in izven

spletni nakup

17:00

Jaka Ivanc

MALI MEDO

Gledališče Koper

Abonmajček popoldanski in izven

spletni nakup
22 ponedeljek

10:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

18:00

SAMOHRANILEC

Zaključena predstava

23 torek

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

17:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

Po predstavi vas bo obiskal dedek Mraz.

24 sreda

09:30

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

11:00

Jacob in Wilhelm Grimm

SNEGULJČICA

Izven abonmaja

18:30

Ken Ludwig

SLEPARJA V KRILU

Mestno gledališče Ptuj

29 ponedeljek

17:00

Astrid Lindgren

PIKA NOGAVIČKA

Dom II. slovenskega tabora Žalec

30 torek
31 sreda

19:00

Matjaž Zupančič

VORKŠOP NA MOLJERA

Izven abonmaja

SILVESTRSKA PREDSTAVA

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje