SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

02 ponedeljek

11:00

Jean-Paul Sartre

MUHE

Abonma Gimnazija Celje - Center

19:30

Martin McDonagh

OBDLANJENJE V SPOKANU

Abonma po posebnem razporedu in izven

03 torek

12:00

Lee Hall

KNAPI SLIKARJI

Abonma šolski center Celje in Srednja ekonomska šola Celje

04 sreda

10:00

Lee Hall

KNAPI SLIKARJI

Zaključena predstava

19:30

Lee Hall

KNAPI SLIKARJI

Kulturni dom Slovenj Gradec

06 petek

19:30

Ernst Lubitsch

KO SEM BIL MRTEV

Abonma Premiera in izven

07 sobota

19:30

Ernst Lubitsch

KO SEM BIL MRTEV

Abonma Sobota večerni in izven

10 torek

19:30

Ernst Lubitsch

KO SEM BIL MRTEV

Abonma Torek večerni in izven

11 sreda

19:30

Martin McDonagh

OBDLANJENJE V SPOKANU

Abonma po posebnem razporedu in izven

12 četrtek

19:30

Ernst Lubitsch

KO SEM BIL MRTEV

Abonma Četrtek večerni in izven

13 petek

19:30

Ernst Lubitsch

KO SEM BIL MRTEV

Abonma Petek večerni in izven

14 sobota

17:00

Ernst Lubitsch

KO SEM BIL MRTEV

Abonma Sobota popoldanski in izven

19:30

Anton Pavlovič Čehov

UTVA

HNK Zagreb

15 nedelja
16 ponedeljek

12:00

Anton Pavlovič Čehov

JAZ VAS LJUBIM

Abonma Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo

19:30

Anton Pavlovič Čehov

JAZ VAS LJUBIM

Mestno gledališče Ptuj - festival SKUP

17 torek
18 sreda

11:00

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Abonma Srednja šola za gostinstvo in turizem

19:30

Vinko Möderndorfer

NEŽKA SE MOŽI

Izven abonmaja

SNG Drama Ljubljana

DNEVI KOMEDIJE PO DNEVIH KOMEDIJE

19 četrtek

11:00

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Abonma Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko

19:30

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Narodni dom Mežica

20 petek

19:30

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Kulturni center Velenje

21 sobota

19:30

TADEJ TOŠ V ŽIVO

Izven abonmaja

DNEVI KOMEDIJE PO DNEVIH KOMEDIJE

23 ponedeljek

11:30

D. C. Jackson

MOJE BIVŠE, MOJI BIVŠI

Zaključena predstava

24 torek

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Zaključena predstava

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Zaključena predstava

25 sreda

09:30

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

11:00

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

19:30

Po Petru Turriniju

MAKS SEKS ŠOP ali Ni meja za pimpepka

Izven abonmaja

Narodni dom Maribor

DNEVI KOMEDIJE PO DNEVIH KOMEDIJE

26 četrtek

09:30

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

11:00

Erich Kästner

PIKICA IN TONČEK

Zaključena predstava

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

17 sobota

18:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

Premiera

izven 

spletni nakup
20 torek

10:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

ODPADE

22 četrtek

09:15

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

11:00

Slobodan Obradović

ROBIN HOOD

zaključena

23 petek

19:30

Kristian Smeds

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

KOPRODUKCIJA S SADSONGSKOMPLEX:FI

Premiera

spletni nakup
24 sobota

19:30

Kristian Smeds

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

KOPRODUKCIJA S SADSONGSKOMPLEX:FI

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
27 torek

19:30

Kristian Smeds

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

KOPRODUKCIJA S SADSONGSKOMPLEX:FI

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
29 četrtek

19:30

Kristian Smeds

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

KOPRODUKCIJA S SADSONGSKOMPLEX:FI

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
30 petek

19:30

Kristian Smeds

ŽALOSTINKE IZ SRCA EVROPE

KOPRODUKCIJA S SADSONGSKOMPLEX:FI

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup