SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 sreda

10:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

02 četrtek

10:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

03 petek

17:00

DAN ODPRTIH VRAT

Voden ogled in predstavitev gledališča

20:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Izven abonmaja

04 sobota

16:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Izven abonmaja

(1 uro in 10 minut brez odmora)

06 ponedeljek

09:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

07 torek

19:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Abonma Torek večerni in izven

19:30

Ingmar Bergman

JESENSKA SONATA

Režiser Janez Pipan

MGL Ljubljana

08 sreda
09 četrtek

12:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Abonma Šolski center Celje

10 petek

19:30

Meša Selimović

TRDNJAVA

Režiser Nebojša Bradić

Izven abonmaja

PRIJATELJSKO GOSTOVANJE GLEDALIŠČA IZ KRUŠEVCA

11 sobota

19:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Izven abonmaja

13 ponedeljek

09:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Zaključena predstava

11:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Zaključena predstava

14 torek

09:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

11:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

15 sreda

19:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Zaključena predstava

12:30

David Mamet

ROMANCA

Režiser Matjaž Zupančič

Gostovanje v Ljubljani

16 četrtek

19:30

Vladimir Đurđeviić

NE STAVI NA ANGLEŽE

Režiser Staša Koprivica

Izven abonmaja

GOSTOVANJE BEOGRAJSKEGA DRAMSKEGA GLEDALIŠČA

17 petek

19:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Izven abonmaja

18 sobota

16:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Izven abonmaja

PO PREDSTAVI VAS BO OBISKAL DEDEK MRAZ

20 ponedeljek

09:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

11:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

21 torek

09:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

11:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

22 sreda

09:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

11:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

23 četrtek

09:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

11:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

13:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

24 petek

09:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

11:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

31 petek

19:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Izven abonmaja

SILVESTRSKA PREDSTAVA

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje