SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

03 sreda

10:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Zaključena predstava

11:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Abonma Srednja ekonomska šola Celje

04 četrtek

10:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Zaključena predstava

11:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Abonma Poslovno-komercialna šola Celje

19:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Škofja Loka

05 petek

19:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Škofja Loka

06 sobota

19:30

Ciril Kosmač

POGOVORI SAMOGOVORI

Režiser Jaša Jamnik

Izven abonmaja

08 ponedeljek

11:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Abonma Šolski center Celje

09 torek

19:30

Arthur Miller

SMRT TRGOVSKEGA POTNIKA

Režiser Janez Pipan

Abonma Torek večerni in izven

10 sreda

11:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Abonma Gimnazija Celje Center

11 četrtek

11:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Abonma Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko

19:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Lendava

12 petek
13 sobota

13:00

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Zaključena predstava

14 nedelja

19:30

Ephraim Kishon

BIL JE ŠKRJANEC

Režiser Igor Golub

Izven abonmaja

GOSTOVANJE GLEDALIŠČA VIROVITICA

19:30

David Mamet

ROMANCA

Režiser Matjaž Zupančič

Ptuj

15 ponedeljek
16 torek

19:30

Ingmar Bergman

JESENSKA SONATA

Režiser Janez Pipan

Izven abonmaja

19:30

Ingmar Bergman

JESENSKA SONATA

Režiser Janez Pipan

Varaždin

18 četrtek

20:00

Ingmar Bergman

JESENSKA SONATA

Režiser Janez Pipan

Nova Gorica

19 petek
20 sobota

19:30

Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Režiser Luka Martin Škof

Izven abonmaja

23 torek

10:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

N O V I N A R S K A K O N F E R E N C A OB P R E M I E R I

25 četrtek

10:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

P R E D P R E M I E R A

26 petek

10:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

P R E D P R E M I E R A

27 sobota

18:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

P R E M I E R A

29 ponedeljek

09:30

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

11:00

Milan Jesih

CESARJEVA NOVA OBLAČILA

Režiser Boris Kobal

Zaključena predstava

19:30

Nenad Velićkovič

SAHIB

Režiserka Ivana Djilas

V izvedbi Artbiroja

Izven abonmaja

19:30

David Mamet

ROMANCA

Režiser Matjaž Zupančič

Brežice

30 torek

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje