SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

01 nedelja

17:00

Thomas Brussig

FUZBAL JE VSE!

Režiser Samo M. Strelec

Novi Zato. Ptuj
Izven abonmaja
SPREMLJEVALNI SPORED

(predstava traja 1 uro in 20 minut in nima odmora)

02 ponedeljek

10:00

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

N O V I N A R S K A K O N F E R E N C A OB P R E M I E R I

05 četrtek

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

P R E M I E R A

Izven abonmaja

06 petek

19:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

TEKMOVALNI SPORED

SLG Celje

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 4,2846

Komedijant večera: Renato Jenček

07 sobota

20:00

Branko Završan in solisti

SOLISTIKA

Režiser Branko Završan

Familija, koproducent MGL

(predstava traja 1 uro in 15 minut in nima odmora)

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 4,0508

Komedijant večera: Boštjan Gombač

08 nedelja

17:00

Iztok Mlakar

DUOHTAR POD MUS!

Režiser Vito Taufer

SPREMLJEVALNI SPORED

(predstava traja 1 uro in 30 minut in nima odmora)

Gledališče Koper in SNG Nova Gorica
Izven abonmaja

09 ponedeljek

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

10 torek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11 sreda

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

19:00

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Ravne na Koroškem

12 četrtek
13 petek

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma 1. gimnazija v Celju II.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

19:30

Michael Frayn

HRUP ZA ODROM

Režiser Jaša Jamnik

Špas teater

TEKMOVALNI SPORED

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 4,1976

Komedijanka večera: Nataša Tič Ralijan

10:30

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

(1 uro in 10 minut brez odmora)

Dom kulture Velenje

14 sobota

19:30

Dušan Jovanović

ŽIVLJENJE PODEŽELSKIH PLEJBOJEV PO DRUGI SVETOVNI VOJNI ALI TUJE HOČEMO – SVOJEGA NE DAMO

Režiser Jaka Andrej Vojevec

SNG Drama Ljubljana

TEKMOVALNI SPORED

(predstava traja 1 uro in 40 minut in nima odmora)

Abonma Dnevi komedije in izven

Ocena: 4,2214

Komedijant večera: Uroš Fürst

15 nedelja

19:30

Zoran Hočevar

ZA ZNORET

Režiser Nick Upper

Gledališče Koper

ZAKLJUČEK FESTIVALA IN PODELITEV NAGRAD

(predstava traja 1 uro in 20 minut in nima odmora)

Abonma Dnevi komedije in izven

20:00

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Kosovelov dom v Sežani

16 ponedeljek
17 torek

09:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Poslovno-komercialna šola Celje

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

18 sreda

10:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Srednja šola za gostinstvo in turizem

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

19 četrtek

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

20 petek

18:00

Richard Bean

EVROFILIJA

Režiser Boris Kobal

Izven abonmaja

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

21 sobota

10:00

Vinko Möderndorfer

MIŠI V OPERNI HIŠI

Režiser Vinko Möderndorfer

GOML Ljubljana

Izven abonmaja

N E Z A M U D I T E!

19:30

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

23 ponedeljek

12:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

Abonma Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

24 torek

12:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

Abonma Srednja šola za elektrotehniko in kemijo in Srednja šola za gradbeništvo

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

25 sreda

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Srednja zdravstvena šola Celje

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

26 četrtek

11:30

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma 1. gimnazija v Celju I.

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

17:00

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

27 petek

12:00

Terry Johnson

DIPLOMIRANEC

Režiser Dušan Mlakar

Abonma Gimnazija Celje Center

(2 uri in 15 minut z enim odmorom)

17:00

Milan Jesih

TRIKO

Režiser Luka Martin Škof

Abonma po posebnem razporedu in izven

O D P A D E!

28 sobota

19:30

Joe Orton

PORNOSKOP ALI KAJ JE VIDEL BATLER

Režiserka Mateja Koležnik

SNG Maribor

Izven abonmaja

N E Z A M U D I T E!

20:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

SNG Nova Gorica

29 nedelja

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje