SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

05 ponedeljek

12:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Srednja šola za strojništvo in mehatroniko

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

06 torek

11:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Gimnazija Lava I. in Srednja gradbena šola

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

20:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

Špas teater Mengeš

07 sreda

20:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

Špas teater Mengeš

08 četrtek

20:00

Avtorski projekt igralcev SLG Celje in Željka Vukmirice

BORZA SLOVENSKIH KARAKTERJEV

Režiser Željko Vukmirica

(1 uro in 45 minut z enim odmorom)

Špas teater Mengeš

09 petek

19:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KC Janeza Trdine Novo mesto

12 ponedeljek
13 torek

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Torek večerni in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

11:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KC Janeza Trdine Novo mesto

18:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KC Janeza Trdine Novo mesto

14 sreda

19:30

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

JSKD Idrija

15 četrtek

20:00

John Steinbeck

LJUDJE IN MIŠI

Režiser Samo M. Strelec

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

Narodni dom Mežica

16 petek
17 sobota

17:00

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Sobota popoldanski in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

19 ponedeljek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

20 torek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

19:30

Richard Bean

EVROFILIJA

Režiser Boris Kobal

(2 uri in 10 minut z enim odmorom)

KRC Hrastnik

21 sreda
22 četrtek

10:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

Režiser Matjaž Latin

Zaključena predstava

(1 uro in 10 minut brez odmora)

23 petek

19:30

Federico García Lorca

HIŠA BERNARDE ALBA

Režiser Diego de Brea

Abonma Petek večerni in izven

(1 uro in 40 minut brez odmora)

24 sobota

19:30

Sergi Belbel

MOBILEC

Režiserka Katarina Vraželić

BDP Beograd

Izven abonmaja

N E Z A M U D I T E!

26 ponedeljek

11:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Gimnazija Lava II.

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

27 torek

11:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma I. gimnazija v Celju I.

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

28 sreda

12:30

Simon Bent

ELLING

Režiser Andrej Jus

Abonma Sred. šola za elektr. in kem. in Srednja gostinska šola

(2 uri in 25 minut z enim odmorom)

29 četrtek

09:30

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

11:15

Roald Dahl

ČAROVNICE

Režiser Miha Alujevič

Zaključena predstava

(1 uro in 20 minut brez odmora)

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje