SLG CeljeSLG Celje

mesečni

Gledališče Celje na gostovanju

Predstave v Gledališču Celje

03 torek

11:00

Kajetan Kovič, Jerko Novak

MAČEK MURI

zakjučena

19:30

Mike Bartlett

KLINC

Reka

04 sreda
06 petek

11:30

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

10:30

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

Koper

07 sobota
09 ponedeljek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zakjučena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zakjučena

11 sreda

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

12 četrtek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

16 ponedeljek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zakjučena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zakjučena

17 torek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

19 četrtek

19:30

Alexandra Wood

DOLG

Premiera

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
20 petek

09:30

Johanna Spyri

HEIDI

zakjučena

11:00

Johanna Spyri

HEIDI

zakjučena

19:30

Alexandra Wood

DOLG

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
21 sobota

10:00

Johanna Spyri

HEIDI

Abonmajček dopoldanski

spletni nakup

12:00

Johanna Spyri

HEIDI

Abonmajček opoldanski

spletni nakup

17:00

Johanna Spyri

HEIDI

Abonmajček popoldanski

spletni nakup

20:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

Špas teater

22 nedelja
24 torek

19:30

Alexandra Wood

DOLG

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup

20:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

Špas teater

25 sreda
27 petek

09:30

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zakjučena

11:00

Saša Eržen

TISTA O BOLHAH

zakjučena

19:00

Goran Vojnović

14 DNI

Lendava

20:00

Elaine Murphy

LJUBI MOJ

Škofja Loka

28 sobota
30 ponedeljek

09:15

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

11:00

Josip Jurčič

KOZLOVSKA SODBA V VIŠNJI GORI

zakjučena

19:30

Alexandra Wood

DOLG

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup
31 torek

19:30

Alexandra Wood

DOLG

abonma po posebnem razporedu in izven

spletni nakup